Zdravím baby, možno mi niekto bude vedieť poradiť..Už sa mi to dávno nestalo, no znova dnes sa my stalo. Jednoducho sa neviem zobudiť, nedokážem pohnúť ani rukami, nohami, ničím, chcem veľmi zakričať a nič, nedá sa. Pritom si jasne uvedomujem, že nespím, viem, že sa chcem zobudiť a nedá si mi to. Niekedy to trvá chvíľu, no naposledy teda hodne dlho a je to nepríjemné. Máte niekto skúsenosť? Možno je to spánková paralýza, niečo som si už o tom prečítala, no radšej by som prijala nejaké skúsenosti od niekoho, čo to už zažil. Ďakujem veľmi.
Ja som nevidia sama seba ale počula som strašne desivé zvuky to bolo príšerne ďakujem za radu už nebudem spat na chrbáte proste to je hrozný pocit ivik4
Spankova paralyza, stane sa mi to pár krát v roku, je to blbý pocit🤔
@anjelicek26 áno to je a veľmi už to nechcem zažiť
spankova paralyza, je to normalne, neskodne, len neprijemne.. vyhybaj sa spanku na chrbte
Keď spím na bruchu tak.to sa stane málokedy ale ....ja neviem poriadne späť na bruchu. Snažím sa na boku aspoň. Je to veľmi nepríjemné a zly pocit. Také zúfalstvo.
Tiež som to zažila, potom cely deň mi bolo na nič. Ja zaspávam na boku, ale v noci sa pretočím na chrbát 😖
Mne ked sa to stalo prvy x skoro som sa posrala a bala som sa spavat sama potom ale to som mala 15.Presne aj nejake cudne zvuky a svoju tvar som videla ja nechapem co to bolo🙈
Vsetci ze ma matalo ze sa mam vzdy zacat modlit v duchu😀😂no potom som sa docitala ze to je ta spankova. A uz na chrbte nespavam ....a dlho som spavala pri svetle 😌bojko som no
Určite je to spánkova paralýza. Je to z vyčerpania. Ja som to mávala, keď som spala 4 hodiny denne. Nespala som na chrbáte.
Ľudovo sa tomu hovorí “že ťa priľahlo”
Veľmi nepríjemne
Inak to modlenie som raz skúsila ...a verte či nie. Ono ma to tak nejak prebralo 😉
Hej bude to ono, ja som zazila a aj som samu seba videla zo vzduchu a celu situaciu co sa so mnou diala. Viesco poradim Ti nespat na chrbte ale spi na boku