Ahojte dnes som bika sa prejst,na postu trosku a do rukymy dali hned aj ketak z poistkov pre maleho ,plus tam ma aj sporenie je to v jednom, cena 15€mesačne ,ma to niekto? Alebo vieto o niečom inom? Vyhodnejšom? Dakujem za rady
tak to urcite nic moc za 15€ aj so setrenim
@zahorackaa ale ano je to fajn ;) mala som vypracovane aj navrhy v inych poistovniach a nic moc
Takže ste stotožnene z postovkov? Ja to skusim ved aj 15€je dost je to na 5rokov a akurat do skoly bide daco ked maly nastupy🙂a pritom ma aj poistku, no ja uvazujem niečo, len niesom si ista, nemam skusenost,, ale dakujem
@kikiklop ale jasne ja som spokojna 🙂kamoske uz aj vyplatili za uraz bez akychkolvek problemov 🙂 ja tam mam este jedno sporenie pre mna a ziadny problem
@baaambulkaa,Tak super ja sa tam zastavym a teda sa bato dam vdaka za cas
Poistka+sporenie v jednom je nezmysel, ak mu chces cosi nasetrit daj mu radsej normalne sporenie
@zuska_bluzka ano to je tak ze ak chcete iba sporenie tak nie cez poistku, ale ak chce pani aj dietatko poistit je to fajn volba...tato poistka neinvestuje do fondov ako ostatne
je to blbosť, v podstate darujete peniaze poisťovni, veď kto by chcel, aby jeho dieťa malo vážny úraz a aby dostali za to peniaze, na deti dávame max. pozor, ak mu chcete šetriť tak radšej na stavebné, tam má aj úrok aj prémiu
Ja som tiez radsej za sporenie, mam stavebne sporenie,,davat mozem mesacne kolko chcem, ak nemam tak nedam a nic sa nedeje, mozem vkladat namiesto mesacne raz stvrtrocne alebo rocne, proste nemam predpisane ako na poistke, ze tolko musim presne dat mesacne
Ja to mam....vyhodnejsie ako investicne poistenie, tu mas to sporenie garantovane....a tie poistne sumy su fajn