Ahojte žienky mam k vam taku prozbu ,viete nejake figle alebo polohu ako otehotniet?,nam.sa to dako nedary moj syn bude mat tri roky a to som chcela babo ked mal rok aby spolu vyrastali a hrali sa a tak ,,no mala som problemy aj pred porodom nemohla som otehotniet ,uz ked som mala 24,som planovala rodinu a nedarilo sa a az v 30, sa zadarilo kedze aj ja mam uz svoje roky a synovy chcem dopriat surodenca a nedary sa mi tak ja uz neviem ,,,a co sa tyka zdravia tak som v poriadku ,,dakujem za kazdu radu,,chcem cas poptosit blbe jomentare si nahajte pre seba ,alebo nekomentujte
Jamam maternicu otocenu dozadu a mne kazal polohu zo zadu a dvera tak bola na prvy sup a syn sa podaril do 3 mesiacov. Ale ja som teda nesledovala ani plodne dni a ani teplotu nic. Proste som to nechala na nahodu, prirodu.
Malo tam byt dcera
Hlavne nemysliet nato my sme si s partnerom povedali ze si urobime druhe(prvu mam z predosleho vztahu) a ked sme strasne chceli neslo potom sme to uz neriesili a podarilo sa.
predpokladam ze manzel bol tiez na spermiogram a tiez je v poriadku...
lebo na to su dvaja.
@smartynecka presne to je moj problem chcem proste ,,si vsedko naplanovat a nejde to
Može to byt vtom že mam štipku nadvahu?🙂
Tak aj partner by mal ist znova ked bol pred troma rokmi a kvalita spermii sa mení , chyba vôbec nemusí byť v tebe
Kyselinu listovu skus brat a zmenit zivotny styl, sportovat a zdravo papat ty aj partner. Ak ste v poriadku tak to moze pomoct.
U mňa to bolo v hlave. Ale detaily tu nechcem rozoberať.
Ja som pri druhom brala vitaminy Nosifol Duo Forte odporucila mi to moja dr, zadarilo sa do 2 mesiacov...
@kikiklop určite to nebude tým ak máš pár kg navyše
Nosifol duo, brala som pred každým tehotenstvom a zadarilo sa hneď pri každom.
My sme sa pri druhom snažili 2 mesiace a stresovala som sa dosť,ale povedala som si že musím byť v kľude,kúpila som si alchemylkovy čaj a vitamíny na plánovanie tehotenstva inofolic a v ten mesiac sa nám zadarilo.Neviem ci to bolo vitamínmi,alebo tým že som sa snažila byť v kľude.Psychika podľa mňa robí veľa,skús sa nestresovat a sleduj si plodné dni.Budem držať palce 👍
Treba ist k lekarovi, kludne aj k viacerym
Nemysliet na to je dobra rada, ale robi sa to tazko, ze? Ale vazne to funguje. Ja som tak otehotnela. Dokonca sme chceli odlozit tehotenstvo tak sme mali sex mimo plodnych dni. Evidentne boli plodne az az 🤣 ja som si ale nemerala teplotu ale sledovala hlieny. Trosku ma oklamali 🤣 skuste zase spermiogram, vitaminy a hlavne si to uzivajte. Nech je babo splodene pri milovani nielen pri sexe
my zatiaľ len treti mesiac, prve dva som dufala a uplne ma to pohltilo, začala som byť v strese..... predsa po 35, dve operácie, kde môže byt neplodnosť, už sa mi to dostavalo do hlavy a vsetky vieme ako ovplyvňuje psychika ludske telo...... tento mesoac som si povedala že nejdem nato myslieť a nechám to na Boha, on rozhodne kedy nam dopraje babatko a verím ze požehna... jedine čo sledujem je teplota a hlieny to pre moju potrebu kedy asi prebieha ovulacia... začala som cvičiť a už nemyslím na to.... robika som si tehu testy aj vtedy ked boli zbytočne, po ovulacii.... bolo to na nervy......ja som si planovala ze tento rok to bude do marca 😁 svojimi planmi som pravdepodobne akurat tak rozosmiala Boha...,, človek mieni, p. boh mení,,
To je pravda psychika je mocna ,musim ubrat a skusim aj dake vitaminy a uvidime či na je sudeme mat druhe babo dakujem všetkym
@vikuska2012 vies ako som si to ja naplanovala? Ze otehotniem, budem robit co najdlhsie a potom z domu a este na MD budem na tom financne lepsie ako doteraz. A vies co sa stalo? Dostala som vypoved. Ostala bez penazi a bez roboty. Potom som si nasla robotu a hned prvy den v robote som zistila ze som tehotna. A po 22 dnoch som sa dolamala a skoncila na operacnom stole. A teraz som PN. Setrim kde aa da. Uplne inak ako som chcela sa vsetko stalo. Ale vies co? Takto to ma byt a takto som stastna. Aj ked sa musim uskromnit a mam dolamane kosti v tele a chodim s bakulkou. Alw vsetko je tak ako ma byt
Moja chudinka ako vidim plany nevychadzaju nikomu je to pravda treba to nahat na osud ,prajem.skore uzdravenie
@kikiklop dakujem
@korpiklaanka moja zlata, 😔 prajem ti skore uzdravenie, musíš to mat náročné, ale ty to zvládneš, možno máš dolamane kosti, ale psychicky sa zlomiť určite nedáš 😉😍🤗
@vikuska2012 to nie. Ja som si toho uz prezila 😃
to je otazka na lekara, na to polohy nepomozu.