kikusik88
15. máj 2018
114 

Testovanie Veroval

Ahojte,

aj ja som jednou z tých šťastných, ktoré boli vybraté na testovanie s Veroval. Prišlo mi upozornenie, že je tu možnosť zapojiť sa do súťaženia o rôzne testy Veroval od značky Hartmann. Keďže sa vždy zapojím do súťaže na koníku ani teraz nebolo inak. A nie prvý krát som aj niečo vyhrala.

Po pár dňoch ma v schránke čakala správa s informáciou že som medzi vybranými na testovanie a mám očakávať testy. Veľmi ma to potešilo, lebo ako prišla jar, už zas som začala sopliť, kýchať. Aj naša staršia dcérka má alergiu na roztoče bytového prachu a ponámahovú astmu. Tak viem aké sú príznaky alergie. A práve test na alergiu na peľ tráv, mačaciu srsť a roztoče mi prišiel domov. Adept bol jasný, testovať sa budem ja. Druhý test bol na boréliu z kliešťa.

Bleskovo rýchlo mi kuriér doručil balíček s testami. okamžite som ich otvorila, zvedavá som, darmo.

Testy som rozbalila, preštudovala návody, ale dlhšie som naberala odvahu sa pichnúť do prsta,  dva pôrody ako nič, ale kvapka krvi ma desila.  Nakoniec som usúdila, že mamina to zvládne, je cukrovkár. Tak som vzala testy a spolu sme to dali. Mama pichla, kvapku krvi treba trošku väčšiu, krv treba nabrať do pipety a následne kvapnúť do okienka na teste. Všetko potrebné bolo pri teste pribalené, postup jasne napísaný, naozaj to zvládne každý. Bolo treba počkat 15 min, tak sme si dali kávu 😀

Test mi našťastie vyšiel negatívny, takže môžem sopliť kľudne ďalej 😀
Druhý test na boréliu z kliešťa som poctivo odložila do lekárničky. Chvalabohu naše kočky ešte nikdy túto pliagu nedovliekli domov a našťastie sa vyhýba aj nám dospelým. Tak pevne dúfam, že tam ten test bude čakať ešte veľmi, veľmi dlho.

Testy sú vysoko spoľahlivé, borélia 95% a alergie 94%. Áno ak by testy vyšli pozitívne aj tak musíte lekára kontaktovať, objednať sa a dať sa testovať. Ale načo to celé podstupovať ak bude výsledok negatívny? Môžete si ušetriť veľa času a nervov tým, že si test urobíte v pohodlí domova 😉

#test_veroval #recenzia