Baby,poradte mi knihy ake by som si urcite mala precitat,ktore stoja zato.dnes som bola v kniznici a vzala dve zkraja,lebo fakt uz neviem....ze co vas tak uputalo..dakujem
Chatrc
Dcera snehu, Izba, Laska a bezsenne noci, Cudna prihoda so psom uprostred noci, Analfabetka ktora vedela pocitat, Starcek,ktory vyliezol z okna a zmizol
Davinci, pustny kvet, navrat do buducnosti, kniha smrti, drakula, od vasilkovej mam precitane, zalezi od zanru
Mne sa pacia od moniky wurm vsetky, trosku romanticke, trosku prehnane,trisku surove
Potom strasne romanticke srakoty, ale ja ich milujem od jude deversux
Potom milujem horory od Kariku
Moja best knizka je vsak chatrc a kto chyta v zite😊
Pardon navrat z temnoty ☺️
Tato
Baby a take ze aj autor? Aby mi to v kniznici vedeli najst 😉 alebo skusim googlit ja
V podstate som precitala ai vsetky vasilovky,aj evity....chcem si vecr pri knihe oddychnut nie sa bat 😉
Luise Hayova: Miluj svoj zivot 👍
Sofia od Rafik Schami krásna kniha, potom odporúčam trilogia Očakávaná, princ Básnik a Kniha lásky. A aj od Banasa sú skvelé knihy
Donna Tartt - Tajny pribeh - zhltnuta na 1x
Mne sa veľmi páčia knihy od Andrej Rimovej. Všetky 😉
Elena Ferrante - Genialna priatelka a este su dalsie tei pokracovania. je to o dvoch priatelkach od detstva az...
Erich Segal - Pribeh nasej lasky. Pre mna najkrajsia kniha co som kedy citala👍 A potom vsetky knihy od Joy Fieldingovej...
Vsak pod do temy Vsetko o knihach, tam mas vsehochut, a urcite si nieco vyberies.
Za mna napr. Ferrante nie, pre mna to bolo prilis pomale, zdlhave, natahane, tazko sa citajuce.
Dakujem kocky,musim si to popisat na papierik a hladat v kniznici 😂 myslim ze kym precitsm vsetky tieto vase odporucane knihy mam co robit 😉
@saskarisko sranda ja som to precitala na jeden dych, milujem taliansko mozno aj preto.
Niene to take klasicke ako fieldingova, pilcherova....tie su vsetkyna jedno kopyto.
Handlová, repovska....sú to romany
@kikusik88 - ak chces peknu knihu s peknymi myslienkami, tak aj Obycajnu tvar resp. Wonder od Palacio
Sarlatova nit od Francine Riversovej a vsetko od Riversovej je super
@natalka13- ak sa ti pacila sceneria Talianska, tak si pozri Morante
https://www.martinus.sk/?uItem=91856
Vsetko od Francine Riversovej . Je to sice krestanska literatura ale ja ako totalny nekrestan 😀 ani nič podobne som ju žrala 😉 Ozvena v tme , Hlas vo vetre a Istý ako úsvit . 😉

Pan prstenov je dobru, alebo potom severske detektivky