icon

Ach zeny moje. Na nas lepi smola. Vcera pokuta s rakuska a dneska narazili do muza pred domom. Porazi ma uz fakt 🥺🥺🥺

avatar

Co ti poviem. 2roky dozadu, 4x za 6m vrazili do nas. Nastastie to boli len drobnosti ale stres riadny

13. júl 2022
avatar

@petulda333 hrozne 🤦‍♀️

13. júl 2022
avatar
13. júl 2022
avatar

Tak pokuta nie je smola, ale fakt. To druhe, to ano, smola, ale dufam, ze zdravotne je to v poriadku.

13. júl 2022
avatar

@martinkatinka ano ano nastastie ano. 🙏🙏🙏

13. júl 2022
avatar

@kkaciatko no my trochu menej ohnute,ale 2x vzadu,raz zboku z jednej strany ,to boli vacsie skrabance. A 4.krat zboku rozbity blatnik 🙈

13. júl 2022
avatar

@kkaciatko tak to ber z tejto lepsej stranky. Hlavne, ze sa vam nic nestalo 😉

13. júl 2022
avatar

Pokuta aka vysoka?

13. júl 2022
avatar

Nam sa obidve auta pokazili. Zo dna na den sme bez aut a teda oprava dost mastna na mojej mazde. A to robim od 4hod a nechodi mi bus takze od pondelka neviem ako pojdem do roboty. Takze teraz po telefonate zo servisu ze sme este tyzden bez aut uz pol hodinu revem

13. júl 2022
avatar

@bbebe nie moc 45 eur

13. júl 2022
avatar

@cessy01 no my sme minuly mesiqc vysolili v servise 650 eur za stk a museli nam ju robit este raz lebo nem menili nanovo cele brzdy skoro ma porazilo a teraz toto.

13. júl 2022
avatar

Vzdy lepsie, ako keby muz do niekoho narazil. Takto mu opravu preplatia. A hlavne, ze ste ok. Ale jasne, zamrzi to, chapem...

13. júl 2022
avatar

@kkaciatko my moje minimalne tisicka to rata ze uz nic ine na nom nenajde a muzove ani neviem to uz tu informaciu asi nezvladnem.

13. júl 2022
avatar

Ozajske sracky su ked sa pri nehode riesia mrtvi a nie toto ze pokuta a pokrcene plechy. Chapem ze to naserie ale ver ze to nic nie je....

13. júl 2022
avatar

@zooeynka ano jasne. Ja dakujem bohu ze je ok

13. júl 2022