Áno bude to .môj tiež mal presne na nohách len a v ústach afty .fenistil a anginal do úst nič iné po pár dňoch to prešlo
20. júl 2023
Vytri mu ústa gélom na zúbky, nebude aspoň na chvíľku bolieť, možno sa trocha naje.
20. júl 2023
Ja som to chytila od mojich detí a jediné čo som dokázala jesť boli nanuky. A tiež som si dávala anginal do hrdla a vitamíny.
20. júl 2023
Ešte som zabudla bkomplex vyššie dávky
20. júl 2023


Asi aj áno, hlavne tie nafty v ústach...
Nedá sa dat nič na to, je to vírus.
Pozor, veľmi nákazlivé!
Proti teplote niečo, pripadne fenistil kvôli svrbeniu a hlavne pretrpieť... 🙄
Ak kvôli tomu nechce jesť, daj vlažné kakao - dodá kalórie aj zasýti a dieťa bude mať srandu z toho, že ho liečis kakaom 😁
Ú mojich detí to trvalo týždeň. Pozor, potom sa nezlakni o pár týždňov, budú padať nechty, lámať sa, atď. Stačí leukoplast, aby sa nezatrhli.