icon

Baby prosim vas na zaciatok skolskeho roka kupujete vyslovene kvety do skoly alebo aj cokoladu. Starsi ide do prveho rocnika ja som vacsinou do skolky nosila cokoladu. Mozem ti zobrat aj do skoly?

avatar

My dame len kvietok

16. aug 2023
avatar

Nozes zobrať hocičo a aj nič . Moje nosia kvet

16. aug 2023
avatar

Kvety do 1.rocnika,potom uz aj sladkosti

16. aug 2023
avatar

Mne sa u tych prvacikoch velmi pacia kvety. V septembri by som dala kvet a na konci cokoladu 😉

16. aug 2023
avatar

Moji vzdy brali nejaku mini bonbonieru. Kvety sa mi fakt zhanat nechce.

16. aug 2023
avatar

Moze dieta doniest aj mydlo🙈

16. aug 2023
avatar

Kvietok som davala obidvom ked boli prvacky a stale zostavame pri kvietkoch...

16. aug 2023
avatar

Ďakujem ❤️

16. aug 2023
avatar

Lepšia je tá čokoláda.

16. aug 2023
avatar

prvák pôjde s kvetinou a 6 s bonbonierov. oo 4 ročníka chodila s kvetinou

16. aug 2023
avatar

Ja davam čoko, pride mi praktickejšia 😁

16. aug 2023
avatar

Káva,coko,medovnik,alebo v prvom ročníku brala dcérka stabilizovanú ružu. Mala ju triedna 2 roky na svojom stole v triede.

16. aug 2023