Baby prosim vas na zaciatok skolskeho roka kupujete vyslovene kvety do skoly alebo aj cokoladu. Starsi ide do prveho rocnika ja som vacsinou do skolky nosila cokoladu. Mozem ti zobrat aj do skoly?
Nozes zobrať hocičo a aj nič . Moje nosia kvet
Kvety do 1.rocnika,potom uz aj sladkosti
Mne sa u tych prvacikoch velmi pacia kvety. V septembri by som dala kvet a na konci cokoladu 😉
Moji vzdy brali nejaku mini bonbonieru. Kvety sa mi fakt zhanat nechce.
Moze dieta doniest aj mydlo🙈
Kvietok som davala obidvom ked boli prvacky a stale zostavame pri kvietkoch...
Ďakujem ❤️
Lepšia je tá čokoláda.
prvák pôjde s kvetinou a 6 s bonbonierov. oo 4 ročníka chodila s kvetinou
Ja davam čoko, pride mi praktickejšia 😁
Káva,coko,medovnik,alebo v prvom ročníku brala dcérka stabilizovanú ružu. Mala ju triedna 2 roky na svojom stole v triede.
My dame len kvietok