Baby prosim vas prvakovy co na tlesnu normalne biele cvicky? Ci nejake obycajne tenisky na suchy zips kde maju dobry vyber dakujem 🙂
Kupujem botasky v decathlone za 10€..su priedušné a maju bielu podrazku a hlavne su na suchy zips
@rachel36a
@heleninamama Ďakujem
Cvicky za mňa nie, nedržia poriadne nohu, určite budú lepsie hocijaké tenisky buď na suchý zips alebo na viazanie
Cvicky určite nie. Tenisky akékoľvek s bielou podrážkou
@heleninamama presne aj ja tam dvere , obyčajné tenistky s bielou podrážkou..
To už je riadne retro, cvičky určite nie 😁 Normálne tenisky nosia decká
hocaké tenisky, botasky či už na suchý zips alebo šnúrky. Moja mala na šnúrky. Hlavné je aby mali bielu podrážku.
@kkaciatko ja som kupovala takéto,tiež budem mat prváka...aj Sportisimo ma alebo Decathlon.
Tak ja napr nekupujem s bielou ale normalne halovky s takou tou bledo hnedou podrazkou urcenou priamo do telocvicne pretoze sa nesmyka. Maju ich v sportisime napr.
@sjun
@veronikapolyova dakujem pozriem

Obyčajne tenisky bez šnúrok a s bielou podrážkou, napr. v Decatlone sú za pár eur.