icon

Och tak by som isla buduci rok na konvert ELANU len kto by isiel somnou 🤔🤷‍♀️ nikoho takeho nemam v okoli. 🥺

avatar

Keď zaplatíš obidva lístky, určite sa niekto nájde 😉

23. aug 2023
avatar

Ja by som v takej situacii nemala problem ist sama.

23. aug 2023
avatar

neviem, ci to uz nie je vypredane, niekde to pisali

23. aug 2023
avatar

Vypredane uz to je aj ja som chcela ist 😭

23. aug 2023
avatar

Len ci to bude...

23. aug 2023
avatar

a elán bude hrať ďalej?

23. aug 2023
avatar

Už je vypredané. Dnes sme sa o tom bavili s kolegom že chcel ísť a už nezohnal lístky

23. aug 2023
avatar

@bubushik coze to uz tak rychlo sak minuly tyzden som pozerala cenu listkov och :(

23. aug 2023
avatar

@zlatyk16 Tak to je masaker :D

23. aug 2023
avatar

@kkaciatko pozeraj po nete, ono to byva tak, ze spekulanti nakupia na zaciatok vela a potom predaju za vyssiu cenu

23. aug 2023
avatar

Ak by si nejak nahodou zohnala listok,kludne sa pridaj k nam,aspon nam bude veselsie.Rada sa zoznamim 🙂

23. aug 2023
avatar

@kendra73 Super ďakujem. No urcite to nevzdam 🤞 😁budem hladat dnad sa postasti

23. aug 2023
avatar

@kkaciatko oki,potom sa ozvi 🙂

23. aug 2023
avatar

Tiež som čítala že už sú vypredané ale možno nejaké nevyzdvihnuté ešte budú predávať. Aj keď neviem, či nakoniec koncert bude, veľmi som sa tešila, vlastne aj teším aj keď bez Patejdla, no neviem...my máme lístky už pár mesiacov, ale minulý týždeň som čítala že aj pridávali nejaké miesta

23. aug 2023
avatar

No predsa sama. Aj ja som tak bola.... Ved to nie je nutnost vsade ist iba s niekým a pristtak o zážitok. A teda bolo to super, žiadny problém ☺️

24. aug 2023