Och tak by som isla buduci rok na konvert ELANU len kto by isiel somnou 🤔🤷♀️ nikoho takeho nemam v okoli. 🥺
Ja by som v takej situacii nemala problem ist sama.
neviem, ci to uz nie je vypredane, niekde to pisali
Vypredane uz to je aj ja som chcela ist 😭
Len ci to bude...
a elán bude hrať ďalej?
Už je vypredané. Dnes sme sa o tom bavili s kolegom že chcel ísť a už nezohnal lístky
Ak by si nejak nahodou zohnala listok,kludne sa pridaj k nam,aspon nam bude veselsie.Rada sa zoznamim 🙂
Tiež som čítala že už sú vypredané ale možno nejaké nevyzdvihnuté ešte budú predávať. Aj keď neviem, či nakoniec koncert bude, veľmi som sa tešila, vlastne aj teším aj keď bez Patejdla, no neviem...my máme lístky už pár mesiacov, ale minulý týždeň som čítala že aj pridávali nejaké miesta
No predsa sama. Aj ja som tak bola.... Ved to nie je nutnost vsade ist iba s niekým a pristtak o zážitok. A teda bolo to super, žiadny problém ☺️
Keď zaplatíš obidva lístky, určite sa niekto nájde 😉