Prosim vas. V Dunajskej strede ked ideme do termalu tam rodinna vstupenka je celodena? Ďakujem
Celodenna
@lizatko1009 To som nasla aj ja ale neviem ci je celodenna alebo 3 hodinova.
@ddaassuullaa No praveze som nenasla.
@kkaciatko celodenná 3 hodinové mas separe
@kkaciatko vychadza mi to ako @lizatko1009
Celodenna,no chodte hned po otvoreni,lebo sa dnu nedostanete.
Vobec nedoporucujem ist tam cez vikend, lebo o 9,30 uz tam nie je ani volne miesto na parkovanie a na vstup sa caka kludne aj hodinu. Lehatka su obsadene (platia sa) uz pocas prvej hodiny, neskor uz nie je ani sanca. Nehovoriac o tom, ze je tam hlava na hlave. Za mna je dobry den pondelok, to tam nebyva taka strasna plnka. Minule ze kolegyna cakala na vstup 2 hodiny.
@muchotrafka298 coze kks tak to je dost omg. No veru ked tam pojdeme tak pojdeme skor kks
@kkaciatko vikendy vobec, to je tam katastrofalne a cez tyzden tam treba byt skor. Idealne do tej maximalnej 10.00, najlepsie uz pri otvoreni. V bazenoch je to tiez masaker, hlava na hlave. Ale tak v lete je to tak vsade asi


Nepisu na stranke? Vacsina info byva na webe