icon

Baby ktore mate doveru, ja som mala v aplikacii aj syna pridaneho, teraz pozeram ze tam nie je… nieco menili? Dakujem

avatar

Mám tam deti .

11. máj 2026
avatar

Ano. Mam seba a vsetky 4deti.

11. máj 2026
avatar

A nemal syn 18?lebo mne tak dceru vymazali, ked dovrsila 18ku

11. máj 2026
avatar

Syn ma 9. Kazdopadne volala som tam a vraj maju nejake technicke problemy

11. máj 2026
avatar
@maryetta

Ano. Mam seba a vsetky 4deti.

@maryetta ako si tam pridala viac deti? V starej apke som mala obe,v novej len jedno a druhe mi nejde pridat,musela som na muza registrovat

11. máj 2026