icon

Ahojte
Inšpirujte ma, aké jedlo si zvyknete chystať na cesty, na výlety, na kúpaliská?
Zvyknem robiť toasty, ale tie už studené nechutia až tak, palacinky,tradičné rezeň v chlebe 😂

avatar

Pizza slimáky, muffiny, rôzne placky..

Dnes o 11:17
avatar

Naposledy som brala lievance.
Nikdy sme nebrali nic,ale po poslednej skúsenosti asi i rezne začnem chystat

Dnes o 11:25
avatar
@amel

Naposledy som brala lievance.
Nikdy sme nebrali nic,ale po poslednej skúsenosti asi i rezne začnem chystat

@amel veď to... Jednak sme 6 členná rodina a jedlo je drahé.. A druha vec, hlavne v lete je ťažké natrafiť na niečo neprepecene, chutné . Samé polotovary

Dnes o 11:29
avatar

My sme vzdy ako deti si bravali domacu pizzu alebo z obchodu zmrazenu upecenu (tusim vtedy ficalo Ristorante) a nejake ovocie ocistene nakrajane a'la melon, hrozno, marhule, nektarinky,...

Dnes o 11:29
avatar
@klaudia3210

@amel veď to... Jednak sme 6 členná rodina a jedlo je drahé.. A druha vec, hlavne v lete je ťažké natrafiť na niečo neprepecene, chutné . Samé polotovary

@klaudia3210 moja posledná skusenost....je nas 5 tiez o cene ani nehovorím na jedlo sme caksli viac sko hodinu, predavači nevrli.Toto ja nedavam a na tieto miesta sa nevraciam

Dnes o 11:38
avatar

Zemiakovo- kalerábove placky, uvarené zemiaky- čiste neomastene, na mieste dám kečup a deti zjedia, slané koláčiky z kysnutého cesta (moja mama je na to špecilista)

Dnes o 11:54
avatar
@amel

@klaudia3210 moja posledná skusenost....je nas 5 tiez o cene ani nehovorím na jedlo sme caksli viac sko hodinu, predavači nevrli.Toto ja nedavam a na tieto miesta sa nevraciam

@amel dúfam,že si to vrátila

Dnes o 12:11
avatar
@luckabj82

@amel dúfam,že si to vrátila

@luckabj82 nie.Nemalo by to zmysel,za tu hodinu,co sme cakali na heika,som zistila,kde sedíme.

Dnes o 13:08
avatar

toasty nerob, tie sa vysusia.
rob zapekacky z toastoveho chleba. kecup, sucha salama, syr, zaoec trojuholnik a k tomu zelenina. to zostane makke a da sa to zjesť aj studene

detto wafle aj palacinky sa daju zjesť studene.

cedtovinovo tuniakovy salat. donesieš len cestoviny uvarene v boxiku, kazdemu tam das tuniaka olivy, rajciny bylinky a to tiez sa da studene zjesť.

alebo priamo salat rio mare kup ked je v akcii. je to velka porcia. najes da z toho
ovocie, zelenina sa nepokazi

Dnes o 13:40
avatar

ked su v akcii stavali 2,5eura.

ale nekupuj tie z lidl. tie su fakt zle

Dnes o 13:42
avatar

Rezne, alebo mletý rezeň, chlieb, neúdené korbáče z mrazničky a chladené hrozno,...a ešte bábovku...

Dnes o 13:59