icon

Len tak pre radosť🙂 Čo poviete?

avatar

Aj ja ho mám 🙂

21. feb 2019
avatar

Aj ja 🙂

21. feb 2019
avatar
21. feb 2019
avatar
21. feb 2019
avatar

@dasiacik batozkaren.sk alebo tak nejako

21. feb 2019
avatar

@papullienka ja ho mam z aliexpresu za necelych 5€ 😀👍

21. feb 2019
avatar

@lenicekk Ahoj,prosim ta,mohla by si mi poslat link aj realnu fotku? Dakujem ti vopred velmi pekne.

21. feb 2019
avatar
21. feb 2019
avatar

@lenicekk A to je ten isty? Aky je kvalitovo?

22. feb 2019
avatar

@dasiacik to neviem, ale na pohlad volnym okom vyzeraju totozne 🙂 aj kvalitou je oki 🙂

22. feb 2019
avatar

@lenicekk nahodou nebudes objednavat?

22. feb 2019
avatar

@dasiacik veru nie 🙂 ja z ali neobjednavam, ani to neviem :D to mi sestra vzdy najde a objedna 🙂

22. feb 2019