icon

Dievčatá … a túto žehličku ste už niektorá vyskúšala? Mám pocit, že ju ihneď potrebujem🙊

avatar

Kamosovi som takehoto panaks poradila a je velmi.spokojny

11. apr 2026
avatar
klotho
autor

Ďakujem za info…🤗

11. apr 2026
avatar

nie, neskusala. a je mi to aj fuk, ja nezehlim vobec 😀😀😀

11. apr 2026
avatar

Ako sa to vola?

11. apr 2026
avatar
klotho
autor
@victoriab

nie, neskusala. a je mi to aj fuk, ja nezehlim vobec 😀😀😀

@victoriab juuuj ale ti závidím😊…ja žehlím aj 50 tričiek každé 2 týždne a v lete tuším stovku a neznášam žehlenieeee🙉,,, toto sa mi zdá dobrý nápad…

11. apr 2026
avatar
klotho
autor
@iwesska

Ako sa to vola?

@iwesska ´tato konkrétne LISSAIRE, ale našla som v google pod automatická žehlička…

11. apr 2026
avatar

My to mame z Lidla a lutujem, ze som to nekupila skor. Je to uzasna vec.

11. apr 2026
avatar
klotho
autor
@bebina23

My to mame z Lidla a lutujem, ze som to nekupila skor. Je to uzasna vec.

@bebina23 aj v lidli to majú? To som prekvapená… pohladám…. A som rada za info…ďakujem❤️

11. apr 2026
avatar

Dajte baby uplne konkretny tip a znacku,asi aj ja by som sa pridala. Zehlit koseleje smrrrrrrt 😋

12. apr 2026
avatar
@klotho

@victoriab juuuj ale ti závidím😊…ja žehlím aj 50 tričiek každé 2 týždne a v lete tuším stovku a neznášam žehlenieeee🙉,,, toto sa mi zdá dobrý nápad…

@klotho neblaazni, cas je tak vzacny...moja svokra zehli aj nohavicky, tak je naucena, ja si to neviem predstavit, ja idem radsej von 😀

12. apr 2026
avatar
@klotho

@bebina23 aj v lidli to majú? To som prekvapená… pohladám…. A som rada za info…ďakujem❤️

@klotho my mame tento, stal 60€ a vyuzivam ho naozaj casto. Muz nisi v praci kosele al polo tricka takze ide naplno. Po vyprati koselu natiahnem a za cca 5/7 min je sucha a vyzehlena. Dam ju na vesiak a vybavene. Da sa prisposobit velkost, ale moje tricka (M) tam radsej nedavam, asi by sa natiahli. Kosele aj moje uplne ok. Len v Lidli ho uz pozeram, ze nemaju🤔

14. apr 2026