15. jan 2026
Mne sa najviac páčilo, že žil sám 😀
Ja introvert 😅
15. jan 2026
Dočko to pekne narozprával.
15. jan 2026
Mne sa nepáčilo ze ho volajú macko Uško, len preto ze ma smiešne uško 😅
15. jan 2026
Ten poriadok u neho doma a papucky jedna vedla druhej pri postielke….ochhh…moj perfekcionizmus zacal asi tam 🙂
15. jan 2026
Môj ročník❤️😄
15. jan 2026


mne sa vzdy pacilo, ako je vzdy pekne obleceny a ako ma vzdy pekne upratane doma😂