icon
1 / 1
avatar

A,B aj. D a nakoniec mala alergiu na mlieko

16. máj 2019
avatar

Tak my sme pri dcérke vyskúšali všetko a-d. Najlepšia bola masáž a cvičenie s nožičkami vo dne v noci. Uvidime, ake bude mať citlivé bruško synček, ktorého očakávame v auguste 😍

16. máj 2019
avatar
16. máj 2019
avatar
16. máj 2019
avatar

A)C),ale nastastie nas koliky trapili len minimalne

16. máj 2019
avatar
16. máj 2019
avatar
16. máj 2019
avatar
16. máj 2019
avatar

A,C a s obmedzením aj B

16. máj 2019
avatar

My sme vyskusali vsetko, nakoniec boli pricinou prave intolerancie, no pomohlo mu najma doplnenie enzymu

16. máj 2019
avatar
16. máj 2019
avatar
16. máj 2019
avatar

A 😉

16. máj 2019
avatar
16. máj 2019
avatar
16. máj 2019
avatar
16. máj 2019
avatar

A,B,C,D😔

16. máj 2019
avatar

A, B, C 🙄😣😭

16. máj 2019
avatar
16. máj 2019
avatar

Nic. Žiadne koliky. Ale nedávali sme Vigantol. Moje skúsenosti-vela mojich známych ked prestali používať Vigantol tak dieta kludne, zmenené bez placu, "kolik", nervozity....

18. máj 2019
avatar
23. máj 2019
avatar
23. máj 2019
avatar

C) Počas dojčenia som obmedzila svoj jedálniček.

3. jún 2019