Tak my sme pri dcérke vyskúšali všetko a-d. Najlepšia bola masáž a cvičenie s nožičkami vo dne v noci. Uvidime, ake bude mať citlivé bruško synček, ktorého očakávame v auguste 😍
A a B
A)C),ale nastastie nas koliky trapili len minimalne
A, B
A,B
A,C a s obmedzením aj B
My sme vyskusali vsetko, nakoniec boli pricinou prave intolerancie, no pomohlo mu najma doplnenie enzymu
A, B
A,b,d
A 😉
A,B,C,D😔
A, B, C 🙄😣😭
A, B
Nic. Žiadne koliky. Ale nedávali sme Vigantol. Moje skúsenosti-vela mojich známych ked prestali používať Vigantol tak dieta kludne, zmenené bez placu, "kolik", nervozity....
C,A
@adonneth, @alka127, @catherine_and_pete, @evittam, @ingrid00, @iskierka27, @katka2505, @katkaazoran, @kikavadi, @kikikat, @lubka484, @marissa129, @melani19, @nfederova, @snehulienka0905, @sonickasonka, @vivi100, @vmatuscinova, @vvveronikaaa, @walky8, @zabudloska
Mamičky, vďaka za váš komentár. Srdiečka už letia ❤️
C) Počas dojčenia som obmedzila svoj jedálniček.

A,B aj. D a nakoniec mala alergiu na mlieko