icon
1 / 1
avatar

A, B takže všetci doma máme bezlaktozovu stravu

6. máj 2018
avatar

A,B u nas doma a pouzivam vase vyrobky

6. máj 2018
avatar

Mojho 1,5 rocneho synceka ... takze B

6. máj 2018
avatar
6. máj 2018
avatar

A mna

6. máj 2018
avatar

Môjho 2 ročného ...B

6. máj 2018
avatar

B a c

6. máj 2018
avatar

U nás A B

6. máj 2018
avatar

A bohužial mam to od malička 😞

6. máj 2018
avatar

Vďakabohu, nikoho z nás 🙂 ale určite veľa ľuďom tieto výrobky pomôžu

6. máj 2018
avatar

U mna A

6. máj 2018
avatar
6. máj 2018
avatar

U nás B ale iné ako bezlaktózove už ani nekupujeme...

6. máj 2018
avatar

A, C. Vdaka Bohu za bezlaktozove vyrobky inak by sme so serblom pre dospelych asi vsade chodili :D

6. máj 2018
avatar
6. máj 2018
avatar

B C bohuzial to zdelili po muzovi a zatial sme v stadiu testovania co nam sedi a co nie ale vdakabohu za bezlaktozove mliecko 😍😍

6. máj 2018
avatar
6. máj 2018
avatar
8. máj 2018
avatar

B , do roku sme o tom vôbec nevedeli potom naše hospitalizovali🚑 a nakoniec syn skončil bezlaktozovej strave ❌🍼🥛

8. máj 2018
avatar

A-po zisteni celiakie sa na mna mabalila aj lakzorova intolerancia a histaminova🤷‍♀️ nastastie bezlaktozove mliecko mi chuti viac nez klasicke (je sladsie🤗)

20. máj 2018