A,B u nas doma a pouzivam vase vyrobky
Mojho 1,5 rocneho synceka ... takze B
A mna
Môjho 2 ročného ...B
B a c
U nás A B
A bohužial mam to od malička 😞
Vďakabohu, nikoho z nás 🙂 ale určite veľa ľuďom tieto výrobky pomôžu
U mna A
U nás B ale iné ako bezlaktózove už ani nekupujeme...
A, C. Vdaka Bohu za bezlaktozove vyrobky inak by sme so serblom pre dospelych asi vsade chodili :D
A,B
B C bohuzial to zdelili po muzovi a zatial sme v stadiu testovania co nam sedi a co nie ale vdakabohu za bezlaktozove mliecko 😍😍
A,b
B , do roku sme o tom vôbec nevedeli potom naše hospitalizovali🚑 a nakoniec syn skončil bezlaktozovej strave ❌🍼🥛
A-po zisteni celiakie sa na mna mabalila aj lakzorova intolerancia a histaminova🤷♀️ nastastie bezlaktozove mliecko mi chuti viac nez klasicke (je sladsie🤗)

A, B takže všetci doma máme bezlaktozovu stravu