kristina211
autortuhym palivom? Mozes mi o tom bližšie Laurika povedat?
25. jan 2016
no áno, máme v dome klasický "kachľovec" a topíme briketami ...
25. jan 2016
tuhym palivom? Mozes mi o tom bližšie Laurika povedat?
no áno, máme v dome klasický "kachľovec" a topíme briketami ...
hej plynové gamatky veľa "žerú", tak sme ich odstavili a kúrime tuhým palivom