icon
avatar
kvetinka891
Správa bola zmenená    6. dec 2020    

Pánsky prsteň s drahým opálom 😁 moje handmade 🤗 bude sa páčiť pánovi?

1
1
avatar

No tomu môjmu by sa na 100% nepáčil . To bude záležať od konkrétneho pána , pre ktorého si zo robila

6. dec 2020
avatar

No ani mojmu a ani mne prepac. Ale nevyzera to dobre

6. dec 2020
avatar

@lenka.25 podmienka bola široká obrúčka ako kameň a jednoducho vsadený drahý opál čo si vybral 😁 To bude mať na malíček 😁 iné riešenie ma nenapadlo 🤷‍♀️ máte nejaký návrh inak ho dať a spĺňať jeho podmienky? Ďakujem 🤗

6. dec 2020
avatar

@sapetka rada si nechám poradiť nejaký navrh 😉 chlapom sa ťažko vyrába, tak každý návrh bude super 😉 preto som sa chcela s vami poradiť 🤗

6. dec 2020
avatar

nuz, ak si to spravila presne podla jeho pokynov, tak stazovat by sa nemal 🙂

6. dec 2020
avatar

@kvetinka891 neporadim ti lebo sa v tom nevyznam. Ale ak sa na to pozriem nepaci sa mi robota. Ten kruh vyzera poskrabany a neviem ten opal je nalepeny alebo ako? Lebo to okolo toho a to bielw co tam vytrca ... ale ako pisu vyssie hlavne aby sa to pacilo tomu Panovi😉

6. dec 2020
avatar

@dominika1988 podľa mňa inak to už ani nejde. Uvidíme osobne 😁 podmienky to spĺňa (hrubá obrúčka ako kameň a jednoducho vsadený jeho drahý opál)

6. dec 2020
avatar

@kvetinka891 ano, toto mi sedi, akurat, ak este vies, skus ho trosku vyhladit, ako pise @sapetka, ta obrucka naozaj posobi doskriabane, nie je proste hladky, neviem ale, ako pri vyrobe postupujes, len pisem, ze toto by som este dotiahla, ak by sa dalo

6. dec 2020
avatar

@sapetka neviem prečo to tak na foto skresluje. Mám aj video, ale to sem nejde vložiť 😔 tam lepšie ukáže ako vyzerá 😁 na foto to ukazuje také detaily co nie su normálne vidieť- jedine pod lupou 😁 to čo príde ako biele je hrúbka obruby striebra a zvyšok pilín striebra 😁 kameň je zatlačaný a štruktúra kameňa je preto taká , lebo to je pravý drahý opál. Este sa musí vylepšiť a kameň dať napevno, ale skôr ako to urobím napevno, tak som sa chcela poradiť, aby sa dala ešte urobiť úprava 😉

6. dec 2020
avatar

@sapetka súhlas .Vyzerá zle nalepený ,prilepený alebo čím to je upevnené ...

6. dec 2020
avatar

Ručná robota, opál je skvelý, kritizovať vie každý, ale ruky má opačne 😁

6. dec 2020
avatar

@slimstar aké kritizovanie ?veď sa pýtala na názor a 100 ľudí sto chutí ...napríklad tie ostatné čo pridala nižšie sa mi páčia niektoré .A áno ruky na takéto veci mám obe ľavé 🤣priznávam

6. dec 2020
avatar

@janynkaaa
@dominika1988
Kameň je zatial priložený a provizórne zatlačený, aby sa dal ľahko vybrať a prerobiť a jasne leštenie sa robí úplne na záver 😉 Môžem teda v tejto podobe ho dať do záverečnej fázy?

6. dec 2020
avatar

@kvetinka891 ak si to on tak želal a upravis to do finálnej podoby prečo nie ?🤷potom sem hod foto hotového

6. dec 2020
avatar

Tiež mám prsteň s opalom , zlatá obrúčka a je úžasný, mení farby, raz je modrý, na slnku zelený ako laguna.

6. dec 2020
avatar

@janynkaaa určite hodim 😉 diky

6. dec 2020
avatar

@kvetinka891 aha, no tak v tom pripade moze byt, podla mna, taketo prstene chlapi bezne nosievaju...som zvedava na finalny vysledok 🙂

6. dec 2020
avatar

Mne sa mega páči 😊

6. dec 2020
avatar

@dominika1988
@janynkaaa

Finalna práca 🤗
Len mne tak dobre nesedí na malíčku 😂

6. dec 2020
avatar
6. dec 2020
avatar

@dominika1988
@janynkaaa

Len to umelé svetlo skresluje farbu. Reálne sa najviac podobá foto čo ho mám na malíčku 😁

6. dec 2020
avatar

@husky25 ďakujem 😊

6. dec 2020
avatar

@kvetinka891 je perfektny 🙂 neviem si predstavit, ze by sa panovi nepacil 🙂

6. dec 2020
avatar

@dominika1988 ďakujem 🤗 zajtra uvidíme 😊

6. dec 2020