icon
avatar
kvetinka_2
Správa bola zmenená    29. máj 2025    

Počúvate niekto ešte, tie klasické staré diskótékové hity, ktoré v poslednom čase veľmi fičia v rádiách, mám na mysli napr. Belinda Carlisle - La Luna, Nick Kamen - I Promised Myself, Status Quo - In The Army Now, Belinda Carlisle - Heaven is A Place on earth, Bon Jovi - Bed Of Roses, Bryan Adams - I do it for you, Roxette - Listen to Your Heart, Alphaville - Forever Young, Bon Jovi - Livin' On A Prayer... atď. Doma, aj niekedy v práci nám hrá do pozadia vždy rádio a tieto staré pesníčky. Mňa táto éra pesničiek nechytila, ale keď ich počúvam, mám pri nich neskutočný hype, a vôbec neviem prečo.😅Máte to niekto podobne? .... (ale viem, že budem jediná)Dávajú ich do éteru, aby sa na ne nezabudlo?!

avatar

Ahoj, ano ja pocuvam vkuse😆

29. máj 2025
avatar

Ja momentalne nepocuvam take, radio nemame a popri stereotypnej robote mam zapnute serialy. Ale taku hudbu mam strasne rada, poznam tieto pesnicky a v aute atd mi spravia naladu. Minule som bola v salone a bola pustena oproti mne telka a tam take moderne pesnicky a klipy. To bolo strasne 😲 Jednak hudba sa mi nepacila, jednak tie klipy ako keby to niekto zdrogovany vymyslal. Asi som uz stara 😂

29. máj 2025
avatar

Veď máš apky a tam si môžeš navoliť , čo len chceš. Áno 80s a 90s. Je to nostalgia, jemnejšie ako dnes a počúvatelné.

29. máj 2025
avatar

Áno, len také počúvam. Rádio Vlna ide denne, doma, práca. Ja ani neviem, aké v dnešnej dobe hrajú hity..nemám rada fun rádio a podobne.

29. máj 2025
avatar

My máme asi 50platni s takouto hudbou

29. máj 2025
avatar

Teraz sme kúpili na bazáre dve platne Roxette a ďalších osem už ani neviem čo presne

29. máj 2025
avatar

Ďakujem Vám dievčatá, aspoň vidím, že som neni sama🥰

29. máj 2025
avatar

ja som na tom vyrastala a pocuvam doteraz a syn somnou 😁

29. máj 2025
avatar

ja aj muz len taketo stare akoze .lebo to dnesne sa neda pocuvat

29. máj 2025
avatar
@kvetinka_2

Ďakujem Vám dievčatá, aspoň vidím, že som neni sama🥰

@kvetinka_2 ja mam na Spotify playlist s asi 150-180 piesni, a vsetko zahranicne hity 80-tych rokov

29. máj 2025
avatar

Môj manžel vkuse počúva retro pesničky, ako im ja hovorím. Ja tiež, ale slovenské a české. Dcéra začala tiež

29. máj 2025
avatar

Dobre, už sa necítim, až tak trápne🤣

29. máj 2025
avatar

It Must Have been love, Send me An Angel, Everytime We Touch - za mňa super🥰🤣

29. máj 2025
avatar

Tiež som v klube 🙋🏻‍♀️

29. máj 2025
avatar
@kvetinka_2

Ďakujem Vám dievčatá, aspoň vidím, že som neni sama🥰

@kvetinka_2 my či už disco 80/90te roky....tak aj rock... klasika ako Helloween, Gamma Ray, Iron...a tak

29. máj 2025
avatar

sú rádia ktoré sa zapodievajú takouto staršou muzikou. napr. Vlna. napr. Modern Talking počuješ ráno , naobed aj večer...
skús Europa 2 - troška o inom.

29. máj 2025
avatar
@kvetinka_2

Ďakujem Vám dievčatá, aspoň vidím, že som neni sama🥰

@kvetinka_2 áno niektoré mam na USB aj remix, akurát pred chvíľou šiel i promised myself jj remix

29. máj 2025
avatar

ja síce počúvam aj dnešnú modernú hudbu - ale celkom netuším prečo si si myslela že si jedna z mála čo počúva 80-ky či 90-ky 🤷‍♀️ šak na tom vyrástla celá jedna generácia…

29. máj 2025
avatar
@biba_18

ja síce počúvam aj dnešnú modernú hudbu - ale celkom netuším prečo si si myslela že si jedna z mála čo počúva 80-ky či 90-ky 🤷‍♀️ šak na tom vyrástla celá jedna generácia…

@biba_18 myslela som, že teraz😌.....

29. máj 2025
avatar
@kvetinka_2

@biba_18 myslela som, že teraz😌.....

@kvetinka_2 ináč moja dcéra počúva aj ABBA, Eminem, Lunetic 😄 Backstreet boys, spice girsl, madonu

29. máj 2025
avatar

No a baby potvrdzujem, že v čase keď som bola v maminom brušku , si ona púšťala prvé platne od Modern Talking a ja na tom fičím do dnes. 🙂

29. máj 2025
avatar

Jasne 🙂 pri behani, pri upratovani

29. máj 2025
avatar
29. máj 2025
avatar

To musí byť, naj časy

29. máj 2025