Kto mi vie poradiť či potrebuje 10 mesačné dieťa vlastný pas alebo stačí zapísať do pasu rodičov??? Dakujem
vlastný, zapísať sa už nedá
3. apr 2016
dieta musi mat vlastny pas
3. apr 2016
uz musi mat kazde dieta vlastny, do pasu sa uz nezapisuje
3. apr 2016
už musí mať aj kojenec pas vlastný
3. apr 2016
musí mať vlastnú fotku
3. apr 2016
vlastny, potrebuje vlastne foto a bude mat platnost dva roky..
3. apr 2016
lacoste1111
autorDakujem vám veľmi pekne👍👍👍👍👍
3. apr 2016
lacoste1111
autor3. apr 2016
@lacoste1111 áno odfotia ho priamo na pasovom
3. apr 2016
lacoste1111
autor@xela555 aspoň že tak😀😀😀
3. apr 2016
ano odfotia tak ako dospelych - daju na teba taku plachtu aby ta nebolo vidno a babo si polozis na kolena.. decka tam maju vzdy strasne zlatu foto 🙂
3. apr 2016
@lacoste1111 mne tam fotili malu na pas ked mesiac 😃 to bol iny zazitok kedze na fotke musela mat otvorene oci a ona zrovna spala...a zobud novorodenca 😃
3. apr 2016
Vlastny