icon

mohli by ste mi napisat, co robite s rebarborou? Nejake osvedcene kolace alebo nieco podobne? Dakujem 🙂)

avatar

Struhany s posypkou, podobny bublanine

19. máj 2022
avatar

@aaadkaaa a ako pripravis tu rebarboru?

19. máj 2022
avatar

min.rok som robila rebarborovo-jahodový džem, teraz sa chystám tiež na neho a chcem skúsiť aj tento koláč https://bonvivani.sk/recepty/rebarborovy-kolac

19. máj 2022
avatar
19. máj 2022
avatar

@malinovka333 ocistim, nakrajam a obalim v cukre, to je vsetko

19. máj 2022
avatar

@aaadkaaa takze taku surovu?lebo co dom citala alebo mi hovorili kazdy ju dusi a tak

19. máj 2022
avatar

@malinovka333 nie, normalne surovu, ona sa upecie. Surova sa nema jest, ale za pol hodinu na kolaci sa upecie

19. máj 2022
avatar

Rebarboru na kusky, pocukrovat, skorica - nechat odstat, kym pusti stavu (tu netreba) - dat nahusto na plech vystlany alobalom, zaliat piskotovym cestom, po upeceni obratit, stiahnut alobal, poliat cokoladou

19. máj 2022