mohli by ste mi napisat, co robite s rebarborou? Nejake osvedcene kolace alebo nieco podobne? Dakujem 🙂)
@aaadkaaa a ako pripravis tu rebarboru?
min.rok som robila rebarborovo-jahodový džem, teraz sa chystám tiež na neho a chcem skúsiť aj tento koláč https://bonvivani.sk/recepty/rebarborovy-kolac
Tento robim a je perfektny 🙂 https://www.receptykulinarium.sk/rebarborovy-ko...
@malinovka333 ocistim, nakrajam a obalim v cukre, to je vsetko
@aaadkaaa takze taku surovu?lebo co dom citala alebo mi hovorili kazdy ju dusi a tak
@malinovka333 nie, normalne surovu, ona sa upecie. Surova sa nema jest, ale za pol hodinu na kolaci sa upecie
Rebarboru na kusky, pocukrovat, skorica - nechat odstat, kym pusti stavu (tu netreba) - dat nahusto na plech vystlany alobalom, zaliat piskotovym cestom, po upeceni obratit, stiahnut alobal, poliat cokoladou
Struhany s posypkou, podobny bublanine