@natassa2 Tá nie je dobrá :D:DD:D
20. mar 2025
Až na to, že okrem Tatiany a Devy sú to všetko české čokolády.
20. mar 2025
Margotka je cokolada? 😂
20. mar 2025
@natassa2 ani nahodou
20. mar 2025
20. mar 2025
Tak sami vedia čo je lepšie. Alebo tu ich originál dubajskú neposielajú ďalej do sveta. 🫣😁
20. mar 2025
a hlaska na ig v komentoch : V Dubaji plnia niečo iné čo tam chodí zo Slovenska 😂
20. mar 2025


"A Orion pistáciová? Lepšia a hlavne lacnejšia než tá naša! " 😀