icon

Toto je co za modu, prosim vas? 😀 Kam sa toto nosi? Akoze ked sa clovek nevie rozhodnut, ci mu je teplo alebo zima? 😂

avatar

to je jak tie tricka ze jeden rukav dlhy a druha strana bez rukava.... tak mne je bud uplne teplo alebo zima... za mna ee

17. jún 2024
avatar

@katkaseiner presne to isté ma napadlo

17. jún 2024
avatar

To je ako pre mna 🤣🤣
Spim na pravej strane a lavu nohu mam vacsinou na paplone 🤣

17. jún 2024
avatar
17. jún 2024
avatar
laladua
autor

@petrao2 Mam to uplne rovnako 😂

17. jún 2024
avatar

@laladua Toto keby babka videla, hneď by mi tam tú nohavicu došila 😀

17. jún 2024
avatar

@petrao2 no konecne realne viem ze toto by ludia bez problemov vyuzili... dobre vediet 😅

17. jún 2024
avatar
17. jún 2024
avatar

Aký je k tomuto čudu popis?

17. jún 2024
avatar

Muž vraví, a čo ľudia s robotickou nohou 😂. Včera sme pozerali film a žena mala robotické ruky.

17. jún 2024
avatar

Ja by som to využila pred cca 3-4 r. keď som si dala tetovať nohu 😅 ,stehno 😁

17. jún 2024
avatar

Na basketbal sa nosia také legíny, tak možno inšpirácia.

17. jún 2024
avatar

To je na príležitosť, keď si oholíš jednu nohu ale druhá už sa ti nechce 😂

17. jún 2024
avatar

@laladua prave tato znacka na zalande - even and odd adaptive je pre ludi co maju telesne postihnutia. Za mna super, ze myslia aj na takych ludi.

17. jún 2024
avatar
17. jún 2024
avatar
17. jún 2024
avatar

@mp20 mne to tiez napadlo ako prve, ze je to super. Presne taketo veci sa maju propagovat, pretozs aj taki ludia su. Strasne ma unavuje neustale propagovanie prefrkcionizm- zivota, postav, tvari, cohokolvek, ale skutocny zivot je o inom, mame celulitidy, seboreu, rosacesu, ekzemy, niekomu chyba prst na nohe, niekto ma naopak jeden anvyse...

17. jún 2024
avatar

@larinka552 😂😂😂
Inak, aj mne to napadlo, že mozno pre ľudí bez nohy, alebo s tou protézou...ale...tiež som toto ešte nevidela

17. jún 2024
avatar

@mp20 vďaka za objasnenie. Tak potom super. 👍👍

17. jún 2024
avatar

Nahodou moja dcera to pri hocicom tak nosi 😀 jednu nohu si furt vytiahne hore a druhu si necha tak

17. jún 2024
avatar

@sendyle kedysi sme to na zumbe tak nosili 😀

17. jún 2024
avatar

Bože aj pre deti by sa toto zišlo...dcérka mala zlomenú ruku na jeseň sadra od podpazušia po prsty toľko tričiek sme zničili s dlhým rukavom 🫣

18. jún 2024