Baby dajte tip na detsku flasku do skolky. Mame zdravu flasu so sosakom ale za mna nic moc zevraj neplesnie ale plesnie😃celkovo moc nemusim umele flase lebo mi smrdia ked tam je caj a otvori sa to aj ked sa to umyje..napr mam rada sklenene ale to do skolky neprichadza v uvahu😂nasla som nejake nerezove flasky len neviem ci to je tiez dobry napad
My mame Equa a som spokojna,no par bolo,co rosilo,tie som vratila.
Nasla som skvelu obmenu v metre,tiez z tritanu a s gumovym tesnenim,len to bolo uz par mesiacov dozadu.
Ja už som vyskúšala strašne veľa fliaš a všetky po čase smrdia. Ja som to poriesila kubikovou fľašou a každý týždeň vymieňala
Ja som sa naucila umyvat tak ze do flasky dam ryzu lyzicku sodyB. A premiesam....zmiznu aj flakybod caju
A jasne...soda B alebo ocot pohltia pach...nechavj ich vzdy doma otvorene
Aj nám zdravá fľaša spresnila som ju zmarila do koša teraz máme equa super spokojnosť krásne sa dá vyumyvat
Equa flasa alebo ta sklenna s tou ochranou gumennou...http://aquasana.sk/produkty/zdrave-flase/sklene...
https://www.branakdetem.cz/lifefactory-lahev-s-... aj zo sosakom maju...
@danielaaninuska myslis ze sa nerozbije pri pade?moc tomu neverim..moja dcera je velmi sikovna skoro denne jej vypadne flasa pohar z
ruky😃
@larris83 Neviem,je tam ta ochrana gumenna...Alebo potom ta Equa flasa ale ta ma normalny klasicky otvor,nema sosak...
@danielaaninuska ma zuzene hrdlo,akurat pre deticky
@amel Moja sikovna dcera sa cela vzdy pooblieva s tejto flase 🙂 Preto si myslim ze je skor pre skolakov...Ale ked dieta nema problem s takej pit tak je dobre 🙂
@danielaaninuska tak pre male deticky jasne,moje ju mali az od 4 (tento typ)

Tak toto je výborná otázka.presne,mne plastové smrdia. Vsetky☹