Baby zajtra nastupujem do prace po 4rokoch😱ja mam iny stres uz od noci ma boli brucho krce mam😭sice idem do tej istej ale uz sa tam toho isto kopec zmenilo..ako tesim sa ze bude peniaz navyse ale ten hrozny pocit och😖drzte mi prosim palce🙏
Ja mám taký pocit len keď idem do prace po dovolenke 😀😀 drzim palce 😉
Samozrejme aj ja poznám ten pocit....stačí že som PN dlhšie a už mám stres,no treba to brat ako samozrejmosť.😀držím palce.
Mma to caka presne o tyzden ,tiez skoro po styrich rokoch,tiez do tej istej firmy ,len na ine miesto ,tak som taka nesvoja
ja som išla tak po desiatich, ale fakt som sa tešila 🙂 zmena je život 🙂
neboj nic... Ja som nastupila teraz po 5 rokoch od septembra a veru si to uzivam... Zatial chdim len na styri hodky tak si doma vychutnavam ten klud kym idem po baby do skolky 🙂 Drzim palce 🙂
Aj ja som sa tohto najviac bála, ale oblecko pripravím už večer. A ráno to ide nakoniec celkom fajn aj vstávanie nie je až tak hrozne 😉 úspešný štart prajem 😃
Mňa to čaká tiež o pár dní ale po 6 rokov, už teraz sa cítim ako debil lebo nič nebudem vedieť, všetko sa pomenilo😂😂😂 No budeme to musieť zvládnuť, držme si palce