icon
avatar
laska2509
Správa bola zmenená    18. jan 2020    

Mamičky poradte mi, robila som smažené šišky a prskol mi olej na ruku.. Asi po minúte som dala studený obklad a mam to obviazane aby mi to chladilo ale citim že to štípe.... Co si na to dat.... Mam to ako by macka poskrabala ale pruzgere nemam... PROSIM RADU...

avatar
18. jan 2020
avatar

Chladit stale, ano.aj horcicu, ale najprv chladit..mas doma unigel?

18. jan 2020
avatar

Chladit pod prudom vody....

18. jan 2020
avatar

@knajula nie 😕😕😕😕 byvam na dedine.. Iba mam octanovy krem

18. jan 2020
avatar

@slaviivals mam obklad na ruke

18. jan 2020
avatar

@laska2509 chladit prudom vody... Nie obkladom... Obklad je uz davno teply...

18. jan 2020
avatar

Ja som pouzila horcicu chladila dobre a aj som si dotierala a urobil sa jeden pluzgier len a prsknuty olej ked som robila chleba vo vajici 😀

18. jan 2020
avatar

@slaviivals neni bo si davam studenu vodu na to

18. jan 2020
avatar

@elzus
@slaviivals dala som dole uz to...

18. jan 2020
avatar

Panthenol

18. jan 2020
avatar

Levanduľový olej.

18. jan 2020
avatar

@wejti to by som nevydržala... 😭😭😭😭

18. jan 2020
avatar

Aloe vera

18. jan 2020
avatar

Horčica je top a dlllllllho ju tam nechat

18. jan 2020
avatar

vazelina. ja som uz nevedela co dat,pomohla az ona.

18. jan 2020
avatar

Najlepšie je mať aloe v kvetinaci nato nedám dopustiť

18. jan 2020
avatar

@laska2509 nemas pantenol?

18. jan 2020
avatar
18. jan 2020
avatar

V lekarni aloe vera rozprasovac velmi mi pomohol 🙂

18. jan 2020
avatar

fenistil gel velmi pomaha

18. jan 2020