Mamičky poradte mi, robila som smažené šišky a prskol mi olej na ruku.. Asi po minúte som dala studený obklad a mam to obviazane aby mi to chladilo ale citim že to štípe.... Co si na to dat.... Mam to ako by macka poskrabala ale pruzgere nemam... PROSIM RADU...
Chladit stale, ano.aj horcicu, ale najprv chladit..mas doma unigel?
Chladit pod prudom vody....
@slaviivals mam obklad na ruke
@laska2509 chladit prudom vody... Nie obkladom... Obklad je uz davno teply...
Ja som pouzila horcicu chladila dobre a aj som si dotierala a urobil sa jeden pluzgier len a prsknuty olej ked som robila chleba vo vajici 😀
@slaviivals neni bo si davam studenu vodu na to
@elzus
@slaviivals dala som dole uz to...
Panthenol
Levanduľový olej.
Aloe vera
Horčica je top a dlllllllho ju tam nechat
vazelina. ja som uz nevedela co dat,pomohla az ona.
Najlepšie je mať aloe v kvetinaci nato nedám dopustiť
V lekarni aloe vera rozprasovac velmi mi pomohol 🙂
fenistil gel velmi pomaha

Horcicu