Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  ☹ Keď je celý vesmír proti tebe.... ☹ Kedy to trápenie celej našej rodiny skončí.... ☹ Veď nikomu sme zle neurobili....

  Keď sa niekto prepcha šalátu 🙂

  🙏🙏🙏

  Ďakujem ti, že si tu bola s nami aj ten krátky čas... Iba 9 mesiacov.... Ďakujem ti, že si nás naučila sa smiať a zmiernila tu bolesť, ktorú sme prežívali. Ďakujem ti za to, že sme sa vďaka tebe mohli stať krstnými rodičmi tomu najuzasnejsiemu stvorenie.... Vždy som ťa milovala a vždy aj budem. Nikdy na teba nezabudnem.... Budeme bojovať za spravodlivosť, aby sa už niečo také nestalo.... Ti, čo to zanedbali musia dostať svoj trest!

  Je tu nejaká pani učiteľka, ktorá už robila tabuľku na profesijné ciele a ciele školy? Potrebujem nejaký vzor. Ďakujem

  laura1994
  Správa bola zmenená    6. okt 2019    

  Ahojte. Kde ste využili rekreacny poukaz? Chceme to s manželom vyuzit, ale nevieme si nič vybrat. Hlavne by sme chceli niečo kde je neobmedzený wellnes

  Ahojte. Vie mi niekto poslať manuál ku tejto trojkolke?

  Ahojte boli ste niektorá v Sonoclinic v Košiciach na ultrazvukovu diagnostiku priechodnosti vajickovodov? Ako to celé prebieha? Je to veľká bolesť alebo sa to nejako dá vydržať?

  Ahojte baby. Ma prosím vás niekto takú susicku? My sme ju dostali ako darček ku kuchynskemu robotu. Ale asi je pokazená. Slivky som nacistila, poukladala podľa návodu nastavila teplotu, ale slivky mi začínajú v susicke plesniviet. Sušička niako nesvieti dokonca nejde ani z nej teplý vzduch. Urobila som niekde chybu alebo tá sušička je pokazená?

  Nemá niekto takéto alebo podobné šaty vo veľkosti 4xl ?Alebo mi nevie niekto poradiť kde kúpim nejaké šaty v nadmerných veľkostiach? Na stránke zazza sú vypredané.

  Ahojte. Vyberali niekomu cysty na vajecniku + prefuk. ? Je to veľmi bolestivé? Ako dlho trvá hospitalizácia v nemocnici.?

  Aké máte skúsenosti s čističom okien z Lidl?

  Dobre ránko! Konečne sa nám vonku troška oteplilo, tak je čas na umývanie okien. Viete mi odporučiť nejaký stroj typu Kärcher na umývanie okien? Alebo mám ostať pri klasike, ocot, clin, toaletný :D

  Baby prosím vás poraďte mi nejaký dobrý kuchynský robot... Ale nie drahy. Tak do 300€. Mala som Bosch , bola som s ním spokojnaaz kým som nezačala doma piecť chleby a pri dlhšom mieseni sa pokazil. Ďakujem.

  Babenky potrebujem super recept na kávový krém aj s postupom ...Dakujem

  Dobré ránko.... Máme v okolí KK, pp uz medvedí cesnak? Kde ho ísť zbierať?

  Ahojte žienky . Chcela by som sa opýtať, či aj vám ponúkal vás gynekolog nejaký špeciálny ster, ktorý sa odoberá s takou kefkou za poplatok 20€? Či sa týmto testom zisťuje?

  Chcela by som ti toho toľko povedať.... Ešte raz ťa objať, pobozkať, počuť tvoj hlas....Počuť to, že sa nemám vzdávať aj keď som na dne.... Strašne mi chýbaš ... Vážme si ľudí, kým sú pri nás....

  Ahojte. Naši budú mať 25.vyrocie svadby.A ja vôbec neviem, čo im kúpiť . Poradíte niekto? Okrem pobytu. Niečo také, čo im ostane na pamiatku 🙂

  Sufle od môjho manžela 🙂

  Ahojte. Prosím vás kto má skúsenosti s tým že váš psík si doma všetko Značkoval? Ja už som v koncoch celý gauč mám flekaty smradľavý lebo vyskočí na gauč zdvihne nohu označkuje..... Ako ste to riešili? Už som zúfalá..... P.S. Nie preč ho nedám.....

  Mužovi na zajtrajsiu oslavu

  Ahojte. Kto by bol ochotný mi tieto nátierky kúpiť a poslať? U nás ich stále hľadám ale zatiaľ som nič nenašla. Samozrejme že zaplatím. Prosím.

  Ahojte. Vie mi niekto odporučiť hotel, penzión v Hajduszloboszlo alebo Miškolc Tapolca?

  Bol už niekto v apartmánoch v zakopanom ? Hotel #giewont

  Ahojte. Chceme ísť s manželom na pobyt do Poľska. Chcela by sme so sebou zobrať aj naše 2 civavky... Ale doklady potrebujem? A koľko asi stojí ich vybavenie?

  Moje lasky!!! 🙂

  Baby ja toto droždie používam len na mozzarellu .... Máte niekto ešte nejaký receptík s týmto droždím? 🙂

  Ahojte. V ktorej lekárni kúpim gumičky a sponky proti vsiam?

  Zajtra je deň Downovho syndrómu.... Milujem tieto detičky. Tá ich úprimnosť.... Lásku, ktorú vedia dať.... Úsmev vždy vyčariť.