Ahojte baby, čo môže pomôcť bábätkam na nádchu?
Physiomer baby, vhodný od narodenia.
17. mar 2023
Odsávačka na sople a nasivin kvapky
17. mar 2023
laura5311
autorLibenar sú zle?
17. mar 2023
@laura5311 ja som mala aj Libenar. Je to roztok na prepláchnutie nošteka. Po ňom použi aj Nasivin, podľa veku. Ja malému nasadzujem aj Vit C - Cevitko. A fenistil kvapky - sú na predpis.
17. mar 2023
@laura5311 libenar je morska voda
17. mar 2023
Momentalne sa s tym trapime takisto, maly ma zajtra 6 tyzdnov, kvapkam aliamare, detsky nasivin, fenistil kvapky a najlepsie prečisti nos physiomer baby 🙂
17. mar 2023
Ja som kúpila kôli tomu inhalator a zabral až ten. Používala som predtým libenar, odsala vysavacom a keď už má ozaj veľa vtedy musíš dať aj nasivin kvapky pre novorodencov, aj spomenutý fenistil.je dobrý.
17. mar 2023
morská voda a odsávať. A nasivin kvapky