Ahojte baby, idem si k vám po radu. Som po cisárskom, chcem sa opýtať či bolest pri cikani je normálna? Doteraz som to necítila a teraz zrazu. Neviem či z dnešného viac chodenia. Som 3 dni po
@katuskacicuska brucho má boli pri cikani
@katuskacicuska plus rada šitá mi trochu mokvá, ale nie hnis
Ja si myslím, že to nie je v poriadku.
Však si ešte v nemocnici, povedz sestričke alebo doktorke. Tie budú lepšie vedieť ako osadenstvo na koni
Brucho ta môže bolieť, to nie je nezvyčajne, najmä sk si viac chodila. Ale určite to spomeň. Pri takej rane nemôžeš nikdy vedieť čo ešte je vporiadku a čo už nie.
Mňa teda po cisárskom pri cikani nič nebolelo. Radšej sa popýtaj. Ak si už doma, rano si zavolaj na gynekológiu do nemocnice
Mňa po cisárskom nebolelo pri cikaní nič, ranu som mala peknú, žiadne mokvanie ... určite to doktorovi spomeň.
Už nie som v nemocnici, dnes nás prepustili. Preto sa pýtam tu. Lebo mám to len od dnes poobedia, chodila som pomerne dost. A dezinfikovali ste si niečim ranu?
Môžeš mať bolesti aj po zavedení cievky na moč. Určite to spomeň na vizite že máš obtiaže. Vyšetria moč.
Nie nieje to normálne... Mne takto zaviedli infekciu z cievkovania....
@laura5311 ranu som si cistila s betadine kazdy vecer po sprche a potom na noc som si striekala este sprej taky praskovy,a rana sa rychlo zahojila
Mozes mat problem po cievke,ale zeby takto na 3 den,skor by som si zavolala do porodnice,kde si rodila hoc aj dnes
Ak tza boli brucho pri cikani a nie samotne cikanie - ja som to mala tiez, taka neprijemna bolest, akoby sa stahovalo... Ak ta boli dole pri cikani, to moze byt zapal, ten treba riesit. Co sa rany tyka - dezinfikovat, vetrat
Mňa rezalo aj brucho pri cikani aj samotné cikanie ma strašne rezalo ,doslova ako žiletky.Krv bola v poriadku ,moc mi nemohli vziať vraveli pre Krvácanie a tak mi na moju vyslovnu žiadosť dali raz taký sáčok co sa rozpustí vo vode a vypije ak by bol zápal ale nepomohlo.Takto s cikaním som sa trápila dobre dva týždne....neprajem nikomu...vraj to je podráždene po cisárskom a cievke mi bolo povedané...🤦♀️🤷♀️🙍♀️
tiež si myslím, že kvôli cievke alebo močovému katétru ak si mala, ak sa to nezlepší tak odnes moč na rozbor v pondelok ku svojej dr. a uvidíš
Je to ok. Je to sposobene cievkovanim. O par dni to prejde.
Boli to ako keď máte svalovku a tlačíte nejak tak by som to prirovnala. Pôjdem k svojej gynekologičke so štichmi, tak jej to spomeniem. Ďakujem dievčatá
Cítiš “rezák” pri cikaní alebo ťa pri cikaní boli brucho?