Ahojte mamičky, idem si po radu. Mojej maličkej strašne vrzgaju crievka. Neplače že by ju niečo bolelo. Aj stolicu má pravidelnú. Aj všetko. Len ciervka jej stále vydávajú zvuky. Je to normálne? Alebo jej mám niečo na to dávať?
laura5311
autor@stellarstar prdiet prdi. Nie veľa ale prdi.
5. máj 2023
Podľa mňa úplne normálne. Funguju jej creva a tak to ma byt 🙂
5. máj 2023
Skús nejaké probiotiká, či nastane zmena.
5. máj 2023
Spravne travenie by vraj vobec nemalo byt pocut. Ziadne pohyby criev, ziadne zvuky ani nic. Skuste probiotika.
6. máj 2023
Mojej to robilo tiez.Nasadila som probiotika a uz nic neni pocut
6. máj 2023
laura5311
autor@zenulkaaa
@kacenka1302
@alienkami ďakujem vám veľmi pekne zienky. A ktoré probiotiká sú take dobre
6. máj 2023
@laura5311 ja davam Probiomaxik
6. máj 2023
Plyny?