Dobrý deň dievčatá. Chcela by som sa opýtať, občas mávam taký zvláštny tlak v podbrušku. A aj pri cikani ( vtedy to je ešte horšie). Je to pocit alo uplna záťaž. Úplne dole v podbrušku.nemáte s tým niektorá skúsenosti? Čím by to mohlo byt? Som
Iba v 22tt
mne tak tlacilo babo na lonove kosti, akoby ma nakopal niekto medzi nohy 🙈 len lezat a magnezium 😔
8. okt 2022
laura5311
autor@majcinka212 ďakujem za radu. Magnezium beriem pravidelne
8. okt 2022
@laura5311 ja som v takej bolesti brala aj 3 naraz a fakt len lezat mi pomohlo. alebo podporny pas
8. okt 2022
laura5311
autor@majcinka212 len ja nemám bolesti, ale taký hrozný tlak raz úplne dole v podbrušku a potom vyššie
8. okt 2022
Náhodou klesnuta maternica?