#darovanie krvi..baby, muz ide zajtra 1x darovat krv.. ako to prebieha? Najskor zoberu krv, vy setris a ked bude OK, tak potom uz mu zoberu urcite mnoztvo krvi? Dakujem
Príde, vyplní dotazník, vezmú mu vzorku krvi na testy, pôjde na konzultáciu s doktorom, a potom riadny odber
Najprv vyplni dotaznik ,,,potom registracia,,odber na KO a ALT ,,,lekar a potom odber 450ml ak prejde ,,,,ostatne vysledky su az po odbere ,,ak nieco vyjde budu ho kontaktovat
On je celiatik, ale chce ist darovat..je objednany. Nedavno bol na preventivnej prehliadke a vysledky z krvi mal OK.
Len nech ide, zalubi si to a bude chodit pravidelne 🙂
@laurikagab pri celiakii sa nemoze darovat krv 😪
http://www.ntssr.sk/otazky-a-odpovede/330,10
akurat som bola minuly tyzden ale nezobrali mi, mala som nizky tlak..dotaznik, registracia, kontrolny odber,potom ma poslali do bufetu dat nieco sladke, doktorka a uz potom mal byt len samotny odber
Ďakujem žienky ❤️
http://www.ntssr.sk/o-darovani-krvi/proces-daro...