maminky, aky nosic pre novorodenca? mm sa boji satky a taktiez aj ja.. dakujem 😊
Chod do skupiny "nosime nase deti", tam ti poradia
25. okt 2015
manduca s novorodeneckou vložkou, alebo ergonomický nosič 🙂 ja som začínala s dvotýždňovou dcérkou so šatkou, tiež som sa bála ale potom pohoda
25. okt 2015
lauruska1234
autordakujem maminky 😊 idem sa aj pridat do tej skupiny 😊
25. okt 2015
Ja som sa tiez bála a napokon pohoda a to maly bol predčasne narodený a mal asi tri kilá ked sme išli prvýkrát von.
25. okt 2015
Larus ked nie šatku tak manducu..
25. okt 2015
My sme mali od Stokke 3v1, velka spokojnosť