icon

maminky, aky nosic pre novorodenca? mm sa boji satky a taktiez aj ja.. dakujem 😊

avatar

My sme mali od Stokke 3v1, velka spokojnosť

25. okt 2015
avatar

Chod do skupiny "nosime nase deti", tam ti poradia

25. okt 2015
avatar

manduca s novorodeneckou vložkou, alebo ergonomický nosič 🙂 ja som začínala s dvotýždňovou dcérkou so šatkou, tiež som sa bála ale potom pohoda

25. okt 2015
avatar

dakujem maminky 😊 idem sa aj pridat do tej skupiny 😊

25. okt 2015
avatar

Ja som sa tiez bála a napokon pohoda a to maly bol predčasne narodený a mal asi tri kilá ked sme išli prvýkrát von.

25. okt 2015
avatar

Larus ked nie šatku tak manducu..

25. okt 2015