Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
lea123321
14. máj 2011

Bol som veľmi šťastný člověk. Moja skvelé priateľka a ja sme boli spolu viac než rok, a tak sme sa rozhodli vziať. Len jedna malá vec mi vadila, bola to jej prekrásná a výrazne mladšia sestra. Moja budúca švagriná mala dvadsať, mala na sebe veľmi tesnú minisukňu, a určite bola bez podprsenky. Často sa ku mne skláňala, keď bola u mňa, a tak som mal viac než príjemný pohľad na jej intímne časti tela. To muselo byť úmyselné. Nikdy to nerobila, keď bola u niekoho iného.Jeden deň táto sestrička volala a požiádala ma, aby som jej pomohol zkontrolovať svadobné pozvánky. Bola sama, keď som prišiel. Zašepkala mi že po mne túži a tieto pocity že nedokázala prekonať. Navrhla mi, aby som ju pomiloval, len raz pred tým, než sa ožením a zavážim svoj život s jej sestrou. No, bol som celkom v šoku, a nemohol povedať ani slovo. Povedala: Idem hore do mojej izby, ak chceš posledný divoký úlet, poď a vezmi si ma. Bol som ohromený, zmrazený a v šoku som sledoval, ako odchádza po schodoch. Keď sa dostala hore, stiahla si nohavičky a hodila ich po schodoch dole na mňa. Chvíľku som tam stál, potom som sa otočil a šiel priamo k hlavnému vchodu.Otvoril som dvere a šiel rovno k autu. A hľa, celá moja budúca rodina stála vonku a všetci tlieskali! So slzami v očiach, ma moj svokor objal a povedal: Sme veľmi radi, že si prešiel naším malým testom... Nemohli sme si priať lepšieho člověka pre našu dcéru. Vítaj do rodiny! A poučenie z tohto príbehu? :


Vždy si nechávajte kondomy v aute!

Čítaj celý článok
lea123321
13. máj 2011

Nikdy som nechápal, prečo sú sexuálne potreby muža a ženy tak rozdielne.Všetky tie povedačky o Marse a Venuši…. A tiež som nikdy nerozumel tomu,prečo muži myslia hlavou a ženy srdcom. Minulý týždeň sme šli s manželkou do postele. Začali sme sa pod perinou navzájom dotýkať a hladiť sa.Už som bol pekne nadržaný a myslel som si, že je to obojstranne a že je to jednoznačné nasmerované na sex. Ale presne v tej chvíli mi manželka hovorí:  

,,Počúvaj, ja teraz nemám žiadnu chuť na sex, mam chuť len na to aby si ma poriadne objal, jasné?´´
Odpovedal sem:,, Čoooooo?.´´
Na to mi odpovedala zázračnými slovíčkami:

,,Ty nevieš proste zaobchádzať s emocionálnymi požiadávkami ženy.´´


Tak som to vzdal túto noc som musel zaspať bez sexu. Nasledujúci deň smeišli s manželkou do nákupného strediska chodiť po obchodoch. Díval som sa na ňu, ako si skúša troje nádherné, ale drahé šaty. Pretože sa nemohla rozhodnúť, povedal som jej, nech si vezme všetky. Neverila vlastným ušiam a motivovaná mojím plným porozumením hneď kula železo, pokiaľ bolo žeravé. ,,

Miláčik, k takým šatám ale potrebujem nutne nové topánky, už viem, aké by
sa mi hodili, ale stoja dva a pol tisíc.´´

Povedal som jej na to, že má
absolútnu pravdu, a nech si ich samozrejme vezme. Potom sme išli okolo
klenotníctva. Vrazila mi šaty a topánky do ruky a zmizla vnútri. Vyšla s
nádherným náramkom vykladaným diamantmi. Súhlasil som a pochválil jej vyberaný vkus.

Keby ste ju videli… Bola nadšená, na vrchole blaha. Asi si
myslela, že som sa zbláznil, ale v tom momente jej to bolo v podstate
jedno. Myslím, že som jej svojím súhlasom totálne nabúral jej filozofickú
schému. Bola už ako v extáze a možno i sexuálne vzrušená. Ľudia, vyraz jej
tváre bol neuveriteľný, to by ste museli vidieť!
A v tom okamžiku mi svojím najmilším úsmevom hovorí:

,,Už som spokojná, teraz môžeme ísť k pokladni!´´


Bola to makačka nezačať sa smiať, keď som jej odpovedal:,, Nie, nie,
miláčik, myslím, že momentálne nemám žiadnu chuť na to, aby som všetky
tieto veci zaplatil.
Zbledla ako krieda a možno ešte trochu viac, keď som dodal: Mam chuť len
na to, aby si ma poriadne objala.´´ A keď začala prskať od jedu, prišiel
posledný majstrovsky kúsok:

,,Ty nevieš proste zaobchádzať s
finančnými možnosťami muža.´´

Myslím, že tak do roku 2020 nebudem mat žiadny sex…

Čítaj celý článok
lea123321
13. máj 2011

Tak počúvaj čo sa mi dnes stalo:

Moje dieťa nechcelo jesť.Tak som mu to dal príkazom a išiel som na balkon fajčiť.Krpec kričal ,že mám zavrieť dvere ,lebo mu je zima.Staré balkonové dvere sa však stále otvárajú ,preto som mu povedal ,nech ich zvnútra sám zavrie.Moj poslušný synček zavrel - a akonáhle zistil ,že sa k nemu nedostanem ,odložil lyžicu ,zapol si telku a mňa vonku si nevšímal.

Klopal som ,ale on sa iba usmieval.Pekne som ho prosil ,načo on začal vyjednávať.Povedal ,že otvorí ,ak musľúbim ,že nemusí jesť.Ešteže nepovedal ,aby som si kľakol.Takto ponížiť som sa však nechcel.Začal som búchať a nadávať nech okamžite otvorí.Ďalej sa veselo smial ,veľká sranda ,ale mňa už v tričku s krátkym rukávom humor prešiel.

Poriadne som tresol do dverí a povedal mu že ho zderiem ako hada.Moj synček sa zľakol.Potom povedal ,že by mi aj otvoril ,ale bojí sa ,že dostane na zadok.Toto trvalo dobrých dvadsať minút ,ľudia z domu oproti na mňa pozerali ako na blázna.Nakonie som mobilom zavolal na pevnú linku a zmeneným hlasom som si k telefonu pýtal seba samého.

Synček povedal ,že otec nemože ísť k telefonu ,lebo je na balkone.Nato som odvetil ,že ja viem ,ako tam svojho otca vymkol.Opýtal sa odkiaľ to viem,povedal som že som Boh a viem všetko ,aj to že nechce jesť.Na druhom konci telefonu bolo chvíľu ticho ,potom sa ma spýtal ,či ako Boh možem zariadiť aby nedostal bitku.

To sa mi nepáčilo ,ale na druhej strane Boh je milosrdný ,tak som mu to sľúbil.Potom mi bez slova otvoril dvere a začal jesť.Ani ja som nič nepovedal ,iba som si k nemu sadol a spýtal sa ho ako mu chutí?,,Dobre oci´´ povedal a po chvíli dodal ,,volal mi Boh´´ - ,,A čo povedal?´´ - ,,Že namáš toľko fajčiť.´´

Čítaj celý článok
lea123321
17. apr 2011
Poraďťe mi nejaké pekné vecičky pre ročnú bambuľku ,je jedno či hračky,oblečnie,alebo nejaké praktické vecičky :slight_smile: Prosím linky :slight_smile: ....Ďakujem :slight_smile:
Zobraz celú správu