neznasam reklamy, vacsina z nich su ako pre primitivnych a retardovanych!!!! ale reklama na jednotu pi-pi-piskoty a baaaanaan v cokolade su top 😀 ale to bude asi tym, ze tam vysupuju zvierata 🙂
ja ju tiez milujeeem 😍
aj teraz tu novu ze "muka....nie dunco nemùka ale stekaaa....😂
13. okt 2016
Jednotka má vždy krásne reklamy. Už sa teším na zimnú a vianočnú 😂
13. okt 2016
Je to jedna zmala dobrych reklam...
13. okt 2016
@lejlla jednota je top 😂😂 inak 👎👎👎👎👎
13. okt 2016
Jednota je vždy 🔝
🐕🐶🐈🐱🐏🐑🐐🐥🐓
13. okt 2016
🙂 tiete "jednotacke"reklamy su vydarené