icon

Ahojte viete mi poradiť ktoré papučky sú lepšie pre 2.5rocne dieťa do škôlky? ďakujem

avatar

Druhé a najlepšie sandalky

3. feb 2020
avatar

Sandalky aby si vedelo same obut papucku

3. feb 2020
avatar

druhe nasim sa strasne potili nohy v celych. jeden den ich mali viac ich nechceli obut.

3. feb 2020
avatar

Tiež sme uprednostňovali tie druhé, v celých mala mokrú nožičku čo sa jej tak potila

3. feb 2020
avatar
3. feb 2020
avatar

My mame znacku renbut pozrite päta pevna a inak pekne ohybne. A cena skoro to iste.

3. feb 2020
avatar

určite otvorená špička, deti ich majú celý deň na nohách, najlepšie napr.

3. feb 2020
avatar

Inak aj Vigami sú super

3. feb 2020