Baby keď ste mailom odosielali tu žiadosť o očr písali ste aj dokedy? Lebo niekde som čítala že sa nemá písať
lenka00789
autorA ako ste začiarkli ze ste zamestnanec?mne sa tam nedá dať krížik
15. mar 2020
musi byt do kedy inak to nemusis ani posielat to mi povedala v soc. poistovni a dava sa na max 10 dni potom sa dava nova ziafost
15. mar 2020
@miselka1991 nemusís vypisovať dokedy aspoň teda v tejto korona situácii...
15. mar 2020
@miselka1991 a teraz je ta ocr 14 dní...
15. mar 2020
@klarissa25 ja som sa pytala priamo na socialnej poistovni a povedali mo ze musim a ze si mozem dat len na 10 a potom na novo vypisat tlacivo
15. mar 2020
@miselka1991 tak už je to takto... A je to oficiálne
15. mar 2020
@klarissa25 no mne to povedali v piatok ale tak dobre
15. mar 2020
Nie, dokedy som nevypisovala...