Viete aká je najkrajšia veta pre ženu, ktorá je tehotná a doma ma dvoch synov? ,,Ty si oškaredela" 😁😁😁
Asi to nie vždy platí, ale u jednej kolegyne to tak bolo. Ja som sa jej normálne zľakla, keď prišla do roboty. Kruhy pod očami veľkosti Kanady, pupaky po celej tvári, vlasy ako slama. Inak predtým kočka no v tehotenstve des bes. A má dievča.
...to znamená,že bude dievča 🙂
@miskakyska no veď to 😊 velmi túžim mať dievčatko
@miskakyska mám 2 dcéry,mala som pehy
Ja som 3x oskaredela a mam 3 chlapcov😅
Ja som pri synovi opeknela, ale znama pri synovi hrozne ospatnela, pupak na pupaku...takze to nemusi byt vzdy pravda 😘
Bola som 4x tehotná a 4x chlapec a veru 2x škaredá tvar, toto vôbec žiaľ neplatí
ja mám dcéru a počas tehu na mňa kamoška vybehla, že som veľmi opeknela a že nech s tým prestanem lebo nič neostane pre malu 😅😅😅
😢