icon

Ahojte. Chcem sa spytat, mali ste problém s tym, ze nevonalo pradlo po prani? Davame tekuty prasok plus avivaz a oprate pradlo vonia minimalne. Pracku mame na plnenie spredu a mame ju pol roka pravidelne cistime, aj filter, aj davame do bubna tekuty cistic. Vďaka

avatar

Áno niekedy sa mi to spane lebo aviváž mi vezme skôr ako by malo a preto nevonia. Keď som doma tak dávam aviváž až niekedy v polke prania a vtedy pekne prádlo vonia.

9. aug 2022
avatar

Ono vonia, len ty to už necitis. Boli sme na dovolenke a tam som konečne cítila,ako mi prádlo vonia

9. aug 2022
avatar

No môže byť,že záleží aj od značky.Niektore cítim viac a niekotre vôbec.

9. aug 2022
avatar

Vies co aj ja mam ten pocit a naviac mi zacali vsetky avivaze smrdiet,nechapem to ani ja

9. aug 2022
avatar

@mirkamirko0809 nemala si covid? Ja nemôžem poňom cítiť žiadnu avivaž 🤢

9. aug 2022
avatar

vonia, ale necitis to

9. aug 2022
avatar

Skus zmeniť aviváž, ja to tak robím keď mi prestane voniat prádlo. Je to ako s vonavkami

9. aug 2022
avatar

Ked nesmrdi je to OK.
Mame vsetci kvalitne parfumy

9. aug 2022
avatar

Mala som ten isty problem.Teda citila som vonu ale ked pridem k prababke citim po celom dome.Dava avivaz v strede .Takze ked dam prat na hodinu tak po 30min davam avivaz.

9. aug 2022
avatar

@nely93 presne tak isto robím aj ja 😉

9. aug 2022
avatar

Ja po kovide necítim aviváž a lejem jej dosť ale tiež tak v polke prania,suseda že pekne to vonia na celú záhradu a ja to necítim teda len veľmi málo 🙈

9. aug 2022
avatar

@raduska12 mala som kovid,ale neviem ci potom ci ako

9. aug 2022