Ahojte. Chcem sa spytat, mali ste problém s tym, ze nevonalo pradlo po prani? Davame tekuty prasok plus avivaz a oprate pradlo vonia minimalne. Pracku mame na plnenie spredu a mame ju pol roka pravidelne cistime, aj filter, aj davame do bubna tekuty cistic. Vďaka
Ono vonia, len ty to už necitis. Boli sme na dovolenke a tam som konečne cítila,ako mi prádlo vonia
No môže byť,že záleží aj od značky.Niektore cítim viac a niekotre vôbec.
Vies co aj ja mam ten pocit a naviac mi zacali vsetky avivaze smrdiet,nechapem to ani ja
@mirkamirko0809 nemala si covid? Ja nemôžem poňom cítiť žiadnu avivaž 🤢
vonia, ale necitis to
Skus zmeniť aviváž, ja to tak robím keď mi prestane voniat prádlo. Je to ako s vonavkami
Ked nesmrdi je to OK.
Mame vsetci kvalitne parfumy
Mala som ten isty problem.Teda citila som vonu ale ked pridem k prababke citim po celom dome.Dava avivaz v strede .Takze ked dam prat na hodinu tak po 30min davam avivaz.
Ja po kovide necítim aviváž a lejem jej dosť ale tiež tak v polke prania,suseda že pekne to vonia na celú záhradu a ja to necítim teda len veľmi málo 🙈
@raduska12 mala som kovid,ale neviem ci potom ci ako
Áno niekedy sa mi to spane lebo aviváž mi vezme skôr ako by malo a preto nevonia. Keď som doma tak dávam aviváž až niekedy v polke prania a vtedy pekne prádlo vonia.