😂😂😂 Konečne niečo vtipné na tému #zostavamdoma
taku sipku by som skocila do toho auta, corona necorona
2. apr 2020
Ja som tiez tvrda, zavolala by som policiu, ze nemaju ruska.
Ina situacia by bola, keby prisiel Tom Cruise 😝
2. apr 2020
Ale dievčatá nebuďte také tvrdé 😅 sak v rámci koronu sa musíte uskromniť aj s tým malom čo máme.. stačili by veru aj túto dvaja hoci by som neprotestoval keby ma na zadnom sedadle čakal aj pirát jack sparow 😅
2. apr 2020
Z akého filmu je tato foto???D.🌺
2. apr 2020
Ešte k nim Tom Hardy a kľudne by som si išla s nimi vymeniť koronu 😅
2. apr 2020
S nimi by som ani nešla von 😂😂😂
2. apr 2020
@bambulienka25 veď ani oni s tebou (prepáč, musela som)
2. apr 2020
@mimikarol hä? 🤔 to ma chceš urážať?
2. apr 2020
Nestihli by ani zatrubit a uz by som sedela za nimi😅
2. apr 2020
Fesaci🤗
2. apr 2020
@bambulienka25 určite nie 😉
2. apr 2020
rozumne ved je korona

2. apr 2020

Este keby na zadnom sedadle sedel Hugh Jackman, tak by som aj sla😀