Ahojte,odporučte mi prosím denný krém na normálnu,bezproblémovú pleť 35+. Teraz mám niveu a zanecháva hrozný mastný film,úplne sa mi lepí tvár 🙈.
Hľadám niečo,čo nebudem cítiť,že mám na tváry,ďakujem. ❤️
https://ksisters.sk/product/medi-peel-bor-tox-p...
Za mna tento, plus este na neho samozrejme cez den spf
Pokikaj korejsku kozmetiku. Musis si najst sama co ti sadne.
Ja používam toner, serum, krém pod oči a SPF bez toho neviem fungovať 😀
skus napr. aj astrid alebo loreal ak take bezne kremy z drogerie, s niveou som mala podobne skusenosti
Ja mam aktualne celu hyaluronovu radu B5 od La Roche😀
Ja mam rada cerave lotion, ale rano aj tak vacsinou nepouzivam nic, staci mi spf
Ja používam Lancome Nutrix
Eucerin alebo Annemarie Borlind. 👌
Garnier Rose cream.

https://www.iuvenio.com/
Ja používam túto pre mňa vyhovujúce produkty sérum denný a nočný krém, pleťové vody, peeling, očný krém....pri každom produkte dobrý popis 👍