icon

Ahojte,odporučte mi prosím denný krém na normálnu,bezproblémovú pleť 35+. Teraz mám niveu a zanecháva hrozný mastný film,úplne sa mi lepí tvár 🙈.
Hľadám niečo,čo nebudem cítiť,že mám na tváry,ďakujem. ❤️

avatar

https://www.iuvenio.com/
Ja používam túto pre mňa vyhovujúce produkty sérum denný a nočný krém, pleťové vody, peeling, očný krém....pri každom produkte dobrý popis 👍

18. jún 2026
avatar

https://ksisters.sk/product/medi-peel-bor-tox-p...
Za mna tento, plus este na neho samozrejme cez den spf

18. jún 2026
avatar

Pokikaj korejsku kozmetiku. Musis si najst sama co ti sadne.

18. jún 2026
avatar

Ja používam toner, serum, krém pod oči a SPF bez toho neviem fungovať 😀

18. jún 2026
avatar

skus napr. aj astrid alebo loreal ak take bezne kremy z drogerie, s niveou som mala podobne skusenosti

18. jún 2026
avatar

Ja mam aktualne celu hyaluronovu radu B5 od La Roche😀

18. jún 2026
avatar
leusko1
autor
@cibinka18

skus napr. aj astrid alebo loreal ak take bezne kremy z drogerie, s niveou som mala podobne skusenosti

@cibinka18 prave na taketo bezne ,,drogerkove,, som myslela.

18. jún 2026
avatar

Ja mam rada cerave lotion, ale rano aj tak vacsinou nepouzivam nic, staci mi spf

18. jún 2026
avatar
@leusko1

@cibinka18 prave na taketo bezne ,,drogerkove,, som myslela.

@leusko1 na leto skús hydratačné krémy

18. jún 2026
avatar

Ja používam Lancome Nutrix

18. jún 2026
avatar

Eucerin alebo Annemarie Borlind. 👌

18. jún 2026
avatar

Garnier Rose cream.

19. jún 2026