Dobrý deň maminky, prosím o radu, kde (na akej stránke. skupine) posúvate oblečenie po deťoch , sebe. Mám veľa krásnych, zväčša značkových vecí, ale neviem kde to inzerovať, aby som si nerobila zbytočnú robotu
appka, čo sa tu nesmie menovať na V, niečo nosíme do Rezké a niečo zase na blšáky a garážové výpredaje.
@galganka na tej appke som, len čo čítam, dosť sa to tam zvrhlo 🤦🏻♀️
Tiez Vinted, vsetko som tam predala po deckach zatial
@galganka na tej appke som, len čo čítam, dosť sa to tam zvrhlo 🤦🏻♀️
@lienka142142 a čo sa tam zvrhlo? lebo teda ja stále predávam, už viac ako tu na MK
@lienka142142 a čo sa tam zvrhlo? lebo teda ja stále predávam, už viac ako tu na MK
@zuzacka16 je tam zial vela podvodnikov , klamu o tom co bolo v baliku, upravia fotky aby veci vyzerali znicene a podobne. Na fb skupinach sa to stale riesi
@zuzacka16 je tam zial vela podvodnikov , klamu o tom co bolo v baliku, upravia fotky aby veci vyzerali znicene a podobne. Na fb skupinach sa to stale riesi
@jablkovastrudla po novom kolujú konšpiračné teórie ze sa tam predávajú deti.
Na vinted. Normalne sa tam predava. Co by sa malo zvrhnut?
@lienka142142 a čo sa tam zvrhlo? lebo teda ja stále predávam, už viac ako tu na MK
@zuzacka16 tiež som tam predala, len teda stále teraz čítam že podvodníci a zjednávajú a pod. , chcem predať zväčša značkové veci, tak aby som si nekomplikovala pri troch deťoch život😂. Tak skúsim, dúfam že aspoň niečo za to dostanem
Asi pri nejakych obnosenych detskych veciach tam tych podvodov nie je vela, alebo pri veciach za par evri, no hlavne pri znackovych veciach je to podvod za podvodom. Kedze Vinted chrani kupujuceho, predavajuci pride o tovar a nedostane od Vintedu peniaze. Tie su vratene kupujucemu, casto bez nutnosti vratit tovar.
Ako bolo spominane, pohladajte na nete skusensti predavajucich, oci sa prekrutia, co vsetko su ludia schopni vymysliet, aby sa obohatili.
Asi pri nejakych obnosenych detskych veciach tam tych podvodov nie je vela, alebo pri veciach za par evri, no hlavne pri znackovych veciach je to podvod za podvodom. Kedze Vinted chrani kupujuceho, predavajuci pride o tovar a nedostane od Vintedu peniaze. Tie su vratene kupujucemu, casto bez nutnosti vratit tovar.
Ako bolo spominane, pohladajte na nete skusensti predavajucich, oci sa prekrutia, co vsetko su ludia schopni vymysliet, aby sa obohatili.
@katarinaba áno, ľudia sú svine, takže verím, že sa tam takéto deje, teraz nedávno som predala drahšiu vec (za 50e) a keď som poslala, som tŕpla, lebo som zistila, že dotyčná nemá žiadne recenzie, jediné pozitívum že bola z Čiech, lebo som počula, že veľa Poliek robí takéto ofajče, ale našťastie všetko ok dopadlo..
@jablkovastrudla po novom kolujú konšpiračné teórie ze sa tam predávajú deti.
@bomba36 no dobre vediet 😁 po kolko idu 2 a 8 rocny chlapci, nevies? obaja blond a modre oci. Kamoska sa pyta 😂
@bomba36 no dobre vediet 😁 po kolko idu 2 a 8 rocny chlapci, nevies? obaja blond a modre oci. Kamoska sa pyta 😂
@jablkovastrudla skrývajú to pod hračkami
Akože drahy luxusný plyšák na fotke ale popisom vek a veľkosť/ výška
A hmotnosť balíka okolo 20kg 🤷 a možný len osobný odber
@jablkovastrudla skrývajú to pod hračkami
Akože drahy luxusný plyšák na fotke ale popisom vek a veľkosť/ výška
A hmotnosť balíka okolo 20kg 🤷 a možný len osobný odber
@bomba36 tak to isto pridal môj syn😇
appka, čo sa tu nesmie menovať na V, niečo nosíme do Rezké a niečo zase na blšáky a garážové výpredaje.