Zienky, davate drobcom vankuse? Moja mala chce spat ĺen na vysokých vankusoch. akonahle ju prelozim na rovinu tak hned je hore a vydriape sa zas na vankuse. Zvykla si ked bola prechladena a davala som ju do vyssej polohy. Bojim sa aby si neposkodila chrbatik
ano davala som na vankus ale celych tada boli vyssie celí nie iba hlava .
Moj cca od 2rokov ma nizky vankusik. Teraz ako 2,5 rocny bol chory a tak som mu podlozila este jeden. Ale aj tak sa spusti dole 🙂
Ja som tak spavala pocas tehotenstva, ked mi byvalo zle...rychlo som si zvykla a po case som inak zapat ani nevedela..cca 1,5roka som tak zaspavala...nedavno som si vsimla, ze ma boli krk, trapezy a chrbat hore,v oblasti krku, cez den som bola cela stuhnuta a mala som naozaj bolesti....tak som vysoky vankus dala hned prec a pomohlo...to len, aby si vedela, co sa moze stat...ja by som postupne menila vysoky vankus za.nizsi a nizsi..az jedneho dna nebude mat ziadny, alebo nizky...
Náš spí bez vankúša a keď bol chorý podložili sme nožíčky postieľky po hlavou. Skús dávať čo raz menší vankúš a o chvíľu ho nebude potrebovať.
ja pri chorobe davam vankusik pod matrac, cize cela plocha na lezanie ma urcity sklon .... a vankusik pod hlavu by som tiez odporucala postupne znizovat, nerobi to dobre na stavce dospelym ani detom 😉
nedavam vankus. a ked aj niekedy spi s nami, tak si da hlavu pomedzi vankuse. tak jej zober vankus z postele a nebude sa mat kam driapat 🙂