icon

Ahojte, aký kečup používate a odporúčate? Roky som kupovala jemný Hellmann's, ale už dlhšie nie som spokojná, je strašné riedky, vodový 😒

avatar

Ano, odkedy zmenili obaly tak aj receptúru.

Dnes o 12:41
avatar

Kania Jemný kečup extra - ale v sklenenej fľaši, nie v plaste. Je hustý a chuťou mi najväčsmi pripomína kečupy z môjho detstva (80. roky). Kúpiš ho v Lidli.

Dnes o 12:46
avatar

kania kecup z lidla v sklenenej flasi , pre nasu rodinu bezkonkurencne najchutnejsi...

Dnes o 12:49
avatar

U nás jednoznačne Heinz

Dnes o 13:02
avatar

Z Lidlu ten čo je tu písaný .

Dnes o 13:03
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

iba Heinz

Dnes o 13:53
avatar

Otma z kauflandu

Dnes o 14:01
avatar

Ďakujem, vyskúšam ☺️

Dnes o 14:18
avatar

Heinz a Gurmán

Dnes o 15:38
avatar

Otma gurman, heinz je na nas kysly

Dnes o 15:56