Ahojte, aký kečup používate a odporúčate? Roky som kupovala jemný Hellmann's, ale už dlhšie nie som spokojná, je strašné riedky, vodový 😒
Kania Jemný kečup extra - ale v sklenenej fľaši, nie v plaste. Je hustý a chuťou mi najväčsmi pripomína kečupy z môjho detstva (80. roky). Kúpiš ho v Lidli.
Dnes o 12:46
kania kecup z lidla v sklenenej flasi , pre nasu rodinu bezkonkurencne najchutnejsi...
Dnes o 12:49
U nás jednoznačne Heinz
Dnes o 13:02
Z Lidlu ten čo je tu písaný .
Dnes o 13:03
iba Heinz
Dnes o 13:53
Otma z kauflandu
Dnes o 14:01
lilinka88
autorĎakujem, vyskúšam ☺️
Dnes o 14:18
Heinz a Gurmán
Dnes o 15:38
Otma gurman, heinz je na nas kysly
Dnes o 15:56
Ano, odkedy zmenili obaly tak aj receptúru.