A čím je mobil pre Vás? 📱 📷 ⛰
A B C D E F 😆😆😆
Asi najviac B a F. Ostatné takmer nepoužívam.
A, c, f
A B C D E F 😍
vsetko vyssie.. a este stale nim aj telefonujem 😀
B,F 🙂
B c f
B 😊
G komunikačný prostriedok😉
BCF
B,C,F 😊
B, E, F

u mňa Béééé a eFFFFF 🙂
U mňa všetko 👍
Pre mňa je mobil (smartfón) len komunikačný prostriedok, asi najbližšie má k bodom A C F .
Pre mňa je mobil všetko... spĺňa A B C D E F ...a omnoho viac.. 💃💻📷💵💊🛒🎁🔑📱
A B C D E F
A B C D E F
A B C D E F
ABDF🙂
C, F
A B D F ✌️
ja som divná, pre mňa je to len telefón 🙂 ja z neho len volám, a občas sms a mms 🙂 a dobre, aby sa nepovedalo, zvyknem fotiť. ale keďže nemám nejaký super špeci telefón, tak aj fotky sú len také, aby boli :D
@sonickav, @weke, @lilivka, @zenulkaaa, @ivankaf, @lucia2610, @ivik4, @sosta, @jajkakk, @priora, @henuskah, @karolin2, @dagaje, @dana2811, @21barbora21, @barbie77, @vonava007, @bublinkaeva, @vladota3, @motiilik, @blanka12, @marhulka2007, @pajka10, @blondkvetinka, @snnam, @gabriela303, @alisska
Dievčatá, *Ď*A*K*U*J*E*M* za všetky Vaše odpovede 😉 Vidím, že fotenie evidentne dominuje 😉 Aj ja sa veru priznávam, že som v tom s Vami 😉
Pýtala som sa na to, pretože som objavila novú zaujímavú stránku ... človek by neveril, čo všetko si dnes už môžeme stiahnuť do mobilu a v čom všetkom nám tento pomocník vie byť nápomocný 🙂
Dakujem
Kedykoľvek a s radosťou 😉
ĎAKUJEM za srdiečko

dakujem
ďakujem



B, C, F 🙂 🙂