Ale bol to skvelý pocit!!! ... nechať mu 3 deti ... vo dverách zakričať: "keby čosi, mám mobil " a potom si nerušene užiť dlhoočakávaný výjazd na nákupy 😀 Toto som našla až po návrate domov 😀 Prvá ikonka vpravo hore mi v sekunde objasnila, prečo manželove oči horeli trošku iným plameňom "lásky" 😀 😀 😀 #vtip_zo_zivota #nevolaj_mi_nakupujem 😀
Ja ked odchadzam poviem.."keby nieco, tak mi nevolaj" 😃
U mna zase,,Keby niečo tak nič" 😉 😀
jeej inak uplne nahodou aj ja mam mojho ulozeneho ako manzelik,,omg,,,si bohovskaaaa!!!

Keď som šla na koncert a muž nevolal a nevolal, bolo mi to čudné..doma som videla, ako si to spolu "užívali", ročná dcéra až brontová od revu 😀 "A že prečo si nevolal? A na čo, veď si povedala, že aj tak neprídeš" 😀
u nas by uz bol rozvod asi ... 🙂
@katussska24 😀 😀 😀
my deti nemame a ked som vonku s kamoskami vzdy sa smejeme lebo vzdy po hodine mi vola ze kedy pridem domov :-P
@zajacik1471 🙂 hmmmm, tak to si nechcem predstaviť, koľko času Ti "dopraje" keď ich raz budete mať 🙂
@lilivka on vie ze u mna cas nehra rolu 😘
😀
Aj ja mam toho mojho ako manzelik... btw- super pribeh.. 😘



Az sa z toho vybil mobil 😉