Čo len to tak asi môže byť? Už zajtra príde rozuzlenie 😉 #o2_sutaz #cvaknute_mobilom 🙂
Ale ak máš chuť, poď si ešte tipnúť 😉 Látka? Kniha? Drevo? Alebo....?
Kniha
10. nov 2016
Papier?
10. nov 2016
Kniha.
10. nov 2016
Papier
10. nov 2016
Drevená paleta ? či ..
10. nov 2016
pasiky na zatvaranie vrecusok?
10. nov 2016
Karton
10. nov 2016
Servítky, alebo vreckovky
10. nov 2016
tapeta
10. nov 2016
Drevo
10. nov 2016
bambusová rolka
10. nov 2016
dlazdica?
10. nov 2016
@marcinka1 @martinal01 @holkat @ninaxx @voman @erikaemkina @katyrose @twosegi @svano @daniela364 @baklik @bazoskaa @tintini AHOJTE 😉
Napriek tomu že sa súťažilo v skupinke O2 Férový svet
posielam vám všetkým po jednom srdiečku a tým ktorý uhádli KNIHU po dve srdiečka.
Nabudúce sa už hádam stretneme v tej správnej skupinke kde to žije, zabáva sa, vyhráva sa ...
Pozývam vás, pridajte sa k nám https://www.modrykonik.sk/group/7824/detail/
11. nov 2016
Dakujém
11. nov 2016
Vdaka 😉
11. nov 2016


Drevo🙂