icon

Čo len to tak asi môže byť? Už zajtra príde rozuzlenie 😉 #o2_sutaz #cvaknute_mobilom 🙂

Ale ak máš chuť, poď si ešte tipnúť 😉 Látka? Kniha? Drevo? Alebo....?

https://www.modrykonik.sk/group/7824/?h=cvaknut...

avatar

Drevo🙂

10. nov 2016
avatar
10. nov 2016
avatar

Papier?

10. nov 2016
avatar

Kniha.

10. nov 2016
avatar

Papier

10. nov 2016
avatar

Drevená paleta ? či ..

10. nov 2016
avatar

pasiky na zatvaranie vrecusok?

10. nov 2016
avatar

Karton

10. nov 2016
avatar

Servítky, alebo vreckovky

10. nov 2016
avatar
10. nov 2016
avatar

Drevo

10. nov 2016
avatar

bambusová rolka

10. nov 2016
avatar

dlazdica?

10. nov 2016
avatar

@marcinka1 @martinal01 @holkat @ninaxx @voman @erikaemkina @katyrose @twosegi @svano @daniela364 @baklik @bazoskaa @tintini AHOJTE 😉
Napriek tomu že sa súťažilo v skupinke O2 Férový svet
posielam vám všetkým po jednom srdiečku a tým ktorý uhádli KNIHU po dve srdiečka.
Nabudúce sa už hádam stretneme v tej správnej skupinke kde to žije, zabáva sa, vyhráva sa ...
Pozývam vás, pridajte sa k nám https://www.modrykonik.sk/group/7824/detail/

11. nov 2016
avatar

Dakujém

11. nov 2016
avatar

Vdaka 😉

11. nov 2016