ja si pamatam ..mala som asi 8 rokov, vlasy pod zadok a mamka odrazu v nemocnici mesiac..prvy tyzden vzdy ked som prisla do ksoly ma musela ucitelka precesat ocko bol zufaly ale snazil sa 😀 po mesiaci daval lepsie ucesy ako mamina 😀
No mna ostrihali na chlapca v skolke lebo otec nebol schopny sa naucit spravit cop
Tak na toto mam aj ja krasne spomienky. Bola som skolkarka a mama robila na smeny. Tak ma vždy ocko so starším bratom posadili na taburezku v obyvke a cesavali a zapletali. A vlasy po pas. To boli ine revy 😂😂😂😂
mala som 15 rokov, ked mama isla lezat so zlcnikovymi zachvatmi. strasne som sa chcela prefarbit na cierno uz asi rok, ale mama ani počuť o tom. tato bol vzdy nachylny nam nieco dovolit, len aby sme uz nedrankali, tak som zavetrila prilezitost...a uspela som, este mi aj 120 korun dal, nech si kupim kvalitnu znacku 😀 lenze, chybička se vloudila, nemal ma kto odfarbit..tak este aj na to som ho nahovorila...tato, povolanim umelecky kovač sa ujal roboty a farbil ma asi ako ked sa kovana brana nateria...takym stetcekom a pohybom ruky zhora dole a z lava do prava 😀 ked sa mama o tyzden vratila, zlcnik ju uz sice netrapil, ale skoro ju vo dverach klepla pepka 😀 hned na mna spustila: to co je? kto ti to dovolil? co ti na to otec povedal???..a ja, ze - on ma farbil 😀
@tomiholjubavi 😀 😀 😀
Ja som sa uz ored 4mes cudovala oreco ma,mala,na vrchu seknute vlasy..az nedavnonsa tatik,oriznal,ze mala zahrckane v gumicke 😀 a somos boli sami doma ☹ pohodka..ja somnsa akon4r sama osmacala ajk taky zajac opelichany som,bola 😀 ju uz tiez lakaju noznicky
Do komentu sa neda pridat foto? By som vam nieco poslala 🙂
@gabina23 neda ☹ ale mozes to dat ku sebe na nastenku a označit ze #vtip_zo_zivota 😀. Horiiiiiim zvedavosťou
vyriešil to tak aby princezne ani trošku netrpeli. ako každy spravny otec 🙂
moja mamina odisla pracovne do nemecka ked sme boli male, a mali sme krasne dlhe kucerave vlasky, a ked sa vratila, boli sme kratkovlase. skoro ju porazilo :( tatino to nezvladol....
@tomiholjubavi 😂😂😂👌🏼

#navrh 😀